Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Catrice
Wątek: Catrice
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-29, 10:02   #4922
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Noooo... muszę powiedzieć, że bardzo miło mnie zaskoczył Na początku naszej znajomości (czyli lata świetlne wstecz) nie bardzo rozumiał moją manię (ale i sama mania była mniejsza bo nie znałam wizażu) i lekko się podśmiechiwał. Jednak teraz to już zupełnie inna bajka- przyzwyczaił się i nawet ostatnio zastrzelił mnie stwierdzeniem, że jak będziemy urządzać naszą wspólną sypialnię to musi mi kupić jakąś toaletkę z dużym lustrem, bo przecież muszę mieć swoją stację kosmetyczną Taaa.... centrum dowodzenia światem musi być!

Brawa dla tego pana, wie jak zadowolić kobietę

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Na pewno nie jestes :P Ja nawet w zimę nie wyobrażam sobie nie musnąć dekoltu i ramion jakimś błyszczącym pudrem Ale brokat od kilku lat jakoś tak nie do końca widzi mi się na moim ciele. Kupiłam na sylwestra te uszka królika co teraz są w Naturowej gazetce

Mój TŻ uważa, że za dużo tego wszystkiego kupuję, ale odkąd kupił nie-wiadomo-po-co drugi samochód to słowa nie powiedział na ten temat
Że co? Jakie, jakie? Ja też chcę!!


Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja lubię wszystkie eyelinery-czy te w żelu,pisaku czy pędzelku i jak tylko zobaczyłam jego swatch,to przepadłam
Ojj ja też uwielbiam linery pod każdą postacią - każdy typ jest dobry do czegoś innego

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Dla mnie takie w płynie są najwygodniejsze, szybciutko można kreskę zrobić. W żelu fajny efekt daje i długo się trzyma, ale dłużej trzeba się pobawić. Może po nowym roku w tych mniej obleganych Naturach jeszcze jakiś się uchowa, skoro w tej bardziej obleganej były 2 dzisiaj
Też tak mam. Zaczęłam używanie eyelinerów własnie od pędzelkowych więc mi jakoś najlepiej pasują na szybką krechę. Żelowym muszę się dłużej namachać, ale jest nie do zdarcia, a pisakowe są dobre do bardzo precyzyjnej roboty


Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Nie chcę matu suchego wióra tylko łaaadny mat,a skoro ten taki daje,to nie pozostaję mi nic innego jak tylko go nabyć Dziękuję za odpowiedź



Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Tylko, że Essence wygląda niezbyt niezbyt - i to nie pierwsza ich limitka Tymczasem Catrice dba o wygląd. Ja czasem wolę trochę kasy dołożyć i mieć coś co wygląda i cieszy oczy. Wampirza limtka np nie kręci mnie, bo i wąchałam perfumy (HP Diora w tańszym wydaniu) i resztę - takie sobie, a Zmierzchomanni nie mam, choć książki mam, ale nie trawię aktora grającego Edwarda - książkę lubię, ale z tego co widzę to film zupełnie nie oddaje tego co w niej czytałam.
Ja ani książek ani filmu nie dorwałam, ale nie powstrzymało mnie to przed obkupieniem się produktami z VL (a może właśnie dlatego, że nie oglądałam/czytałam to nie miałam awersji do tej limitki )

Cytat:
Napisane przez tinulka17 Pokaż wiadomość
Ogólnie niedawno zobaczyłam u nas kosmetyki Catrice. Moim dotychczasowym i jedynym podkładem był Pierre Rene Phenomenal Matt, no i dość sie sprawdzał, ale chciałabym teraz spróbować czegoś innego. Na KWC były dość pozytywne opinie, ale chce jeszcze zapytać, co myślicie o tym podkłądzie? klik
Z tego co pamiętam to był tu wychwalany

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
tenebra - bo błyszczyki są rewelacyjne. Ja właśnie wypróbowałam 01 Lovely Sinner i przepadłam. Jak on rewelacyjnie pasuje do mojej buźki... do makijażu oliwkowymi cieniami z Essence i brązowych oczu... no szok... i ten złoty topper też na nim fajnie wygląda po prostu KWC w kategorii czerwone usta
Polecam, gdyby nie to że mam całą cieżarówkę mazideł do ust oraz fakt że Catrice jest w sumie niezbyt tanie zrobiłabym zapas
No jak dla mnie czerwonych siuwaksów do ust nigdy za wiele
No i teraz będzie mi się śnił po nocach ten błyszczyk
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując