Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-14, 11:32   #1688
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Women20 przeczytałam, że jesteś konsultantką AVON. W związku z tym mam pytanie jak to mniej więcej wygląda? Czy się opłaca? Czy warto?


Dziewczyny miałam Wam napisać co u mnie a więc...jesteś dalej z moim TŻ-tem i jest cudnie We wrześniu zaczęłam pracować jako kelnerka zarobki jako takie, nie narzekam, za to napiwki to niekiedy ładnie wpadną, nie ukrywam Zaczęłam studia na kierunku pedagogika także wszystko układa się po mojej myśli Zapuściłam pazurki i mam żelik na nich, jak chcecie to wkleje zdjęcie co do włosków to są w super kondycji nie używam nie wiadomo czego a i tak są super miękkie i błyszczące używam elseve do włosów farbowanych ten czerwony i odżywkę z issany z olejkiem babassu ringi miałam 2,5 miesiąca także myślę, że dobry czas miałam super zrobione tylko trzy pasemka mi wypadły przez te 2,5 miesiąca także jestem zadowolona teraz zamierzam dojść do takiego koloru jak na dole wkleilam zdjęcie(tylko trochę więcej blondu) i znowu sobie przedłuże tak w ogóle to chciałabym coś takiego blond pasemka z jasnym brązem i do tego tylko o góry kilka pasemek w kolorze mojego naturalnego koloru włosów żeby odrost się tak szybko nie rzucał w oczy(jak znajdziecie jakieś podobne zdjęcia to wklejcie proszę, bo to jest w sumie jedyne które mniej więcej odzwierciedla to co chcę w sumie to tyle, jak czegoś jeszcze nie napisałam a chcecie się dowiedzieć to piszcie dziewczynki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z5462086X.jpg (39,9 KB, 32 załadowań)
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2012-01-14 o 11:45
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora