Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 10:20   #4610
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
To ja stestuje na sobie sama

Norma jest do 6 kwas pantotenowy do 600 mg dziennie. Poważnie. Łyka sie 6 tabletek na dzien.

A suplementy wlasnie tez myslalam ze nie zaszkodza, no ale, kazdy ma prawo do wlasnego zdania. Nie wiem czy solar mi pomoze jak mam sklonność do oparzeń

Wiesz co widzialam te akcję wlosy rosna jak na drozdzach na blogu jednej z dziewczyn i w niektorych przypadkach to tam zmiany nie ma zadnej Moze źle piły czy jak?
Bo drożdze jakos specjalnie sie przygotowuje zeby nie straciły wlasciwosci?
Ale na blogu nic o tym nie jest napisane.
prawda jest ze tych drozdzy tez trzeba w siebie wlac litrami pozatym zwykle drozdze piekarnicze sa ubozsze w skladniki odzywcze w tym wit z gr B dlatego jesli juz pic to tylko piwowarskie
ale coz nie kazdy o tym wie
ja rowniez bralam udzial w tej akcji i zero przyrostu jedynie po skorze widzialam efekty, bo byla bardziej sucha
nie wroce raczej do picia drozdzy a wole brac suplementy dobrane pod potrzebe

Jesli masz sklonnosc do poparzen to tylko wspomaganie skory od srodka wzmacnia sie...ale to trzeba 3ms czekac na takie cudanie dziala wczesniej nic.

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
ja drożdże piłam 2 razy w życiu...pierwszy raz to jakoś przełknęłam, drugi raz już nie mogłam, aż mnie otrzepało. Drożdże zalewa się wrzątkiem i po kilku minutach pije, aby zabić chyba grzyby, ale nie jestem pewna. Pytałam dziewczyn w wątku o drożdżach. One zalewały też mlekiem lub dodawały kostkę bulinową. BTW takie kostki bardzo niezdrowe, tak samo jak Vegeta.
dokladnie mi to normalnie az wlos na glowie stawal jak to widzialam
zalewaly chemia i mowily o zdrowiu i naturalnosci
przeciez to nawet mogly w takiej miksturze jakies zmiany i reakcje zachodzic niekorzystne dla zdrowia
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora