Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-09, 17:37   #3553
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość

Zatkało mnie.
Piękne.
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ale piękne starocie
dziękuję dziewczyny

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość

Wiesz Śniegowa, rozpuściłam sobie wczoraj nasz peeling w hydrolacie z kocanki zamiast w wodzie. Nie wiem czy to nie lepiej działa. Jeśli masz w domu jakiś hydrolat to spróbuj i powiedz swoje wrażenia
oo, ja mam kocankę next time spróbuję znaczy jutro

a tak w ogóle jakie hydrolaty testowałaś? masz porównanie kocankowego do innych?

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość

ale najpierw tragedia się stała straciłam jedno me dziecię color club ale numerka nie pamiętam- prawie dziewica raz na paznokciach miałam (załącznik 1,2)
zachciało mi się piekielnego warkocza robić, wyszedł obrzydliwie, więc zmyłam i łap za lakier aby pomalować nim ponownie,a ten mi z ręki wypadł, łazienkę zabazgrał i tyle po nim
odechciało mi się już warkocza, więcej go nie zrobię

potem moje nowe nabytki :
wibo glamour nr 4
lovely moulin rouge nr 8 - ale ten to straszny glut jakiś

potem wiboś na paznokciach (jeszcze długich)

potem kolejny wibo - nie mam niestety numera starty

a na koniec czas buntu w moim wykonaniu i róż na paznokciach i krótkie pazury

niestety musiałam skrócić, bo przy wczorajszym sprzątaniu fakulec prawej ręki ucierpiał znacznie
ojej, ale szkoda
ej ale bosko u Ciebie ten nowy Wibo wygląda ile warstw masz, jak krył? no jestem w szok, bo wszędzie piszą że do dupy jest, nie kryje i wygląda jak "wyblakły" a u Ciebie tak zielono i wcale nie prześwituje!

kolejne pazurki też piękne

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość

aaaaaa Anula świąteczne mani znów mnie zabiłaś


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość

Gościu znieczulił mi po 1 stronie, po czym wyszedł z gabinetu. Czułam, że znieczulenie nie działa prawidłowo, ale myślałam, że może przez to, że spanikowałam tak sobie wmawiam. Wrócił książę po jakimś czasie- ósemka miała być wyrwana chirurgicznie. Zamiast rozcięcia dziąsła skalpelem, on mi je rozszarpał jakimś badziewiem. Tak, czułam wszystko. Jak krew zalewa mi buzie, jak kreci mi na boki zębem i jak korzeń odrywa się od mięsa... Trzymały mnie 3 kobiety... wyłam jak oszalała a gnój po wszystkim "bolało?". Nie kur*a, z radości się popłakałam idioto. Nikomu nie życzę takiego rzeźnika. Nie zszył mi dziąsła i 2 tygodnie po wyrwaniu nadal sączyła się z tego miejsca czasami krew. Jak coś jadłam i jakiś kawałek wpadł mi do dziury to brałam strzykawkę z wodą i psikałam żeby pod wpływem ciśnienia jedzenie wypchnąć... Jak się później okazało facet ponoć taki niestety jest. Mojego taty kolega był u niego to wyszedł z zakrwawiona koszula... Koszmar. Na szczęście to był tylko 1 ząb, pozostałych trzech nawet nie czułam, że już nie mam przy wyrywaniu.

ja jeszcze nie mam żadnej 8 i mam nadzieje że nie wyjdą, ale szansa jest jeszcze ;/

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Moje bałwanki:


Oczywiście zainspirowała mnie Ewalucja, choć moje bałwanki to raczej takie stworki po przejściach . Ale jestem z siebie dumna!
przeurocze
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora