Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-24, 09:00   #232
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Etenszyn plis! Mam pytanie do kwadratowych dziewcząt i tych które były kwadratowe- Tak Anula Ty
Boków nie można piłować? Bo wtedy co? Rozrosną się i tunel się straci? Jak się wywijają kanty to nawilżać?
Anulko Ty sobie tunel hodowałaś to tak mniej więcej jak pielęgnacja wyglądała? Wybaczcie, że pytam jak rozhisteryzowana dziewica
generalnie każdy robi jak chce ja byłam i jestem za NIE piłowaniem. (co chyba że króciutkie paznokcie i ktoś chce takie zaokrąglone... w sumie Tobie się podobają tej pshhit czy jak, a mi nie, więc nie wiem czy moje rady się zdadzą ) Wiem po sobie. Jak miałam kwadraty (jeszcze przed wątkiem na wizażu i przed kryzysem paznokciowym potem) to piłowałam boki i nie było fajnie. Potem mnie olśniło, że jak tego nie robię to są węższe no bo tunel. Zawijanie też przechodziłam, ale z tym tak łatwo nie jest. Wg mnie zawijają się jak rogi są za duże. Ale wtedy nie piłowałam z boku a róg od góry - na mokro to idealnie widać. Jak już się zwinie to nawilżanie go nie wyprostuje raczej - to żeby zapobiec. Na zwinięcie to chyba tylko skrócenie ewentualnie zmiana techniki piłowania, no bo każdy ma swoją płytkę, kształt itd. Metoda prób i błędów ale nie bój się, nie będzie źle
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora