Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaż permanentny- ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-28, 16:02   #4083
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

[QUOTE=wioletta88;43924817]
Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Wioletta88 a czym pielęgnujesz te brwi?

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------





Na pierwszym zabiegu dostałam w salonie mały pojemniczek z kremem do smarowania, bez żadnej nalepki więc nie wiem co to było a na korekcie gdy poprosiłam o ten kremik to pani powiedziała, że dają go tylko na pierwszym zabiegu a po korekcie samemu trzeba kupic oraz że poleca ALANTAN..Tak też zrobiłam kupiłam alantan i smaruje 3-4 razy dziennie
Acha, to pewnie maść z wit.A+E.
No to ja Ci poradzę żebyś narazie ten Alantan odstawiła i jednak zastosowała maść z antybiotykiem, zważywszy że miałaś dość mocno potraktowaną jedną brew. Kup sobie Tribiotic (do kupienia bez recepty), gdyby nie było to może być Maxibiotic, to to samo, tylko nazwa inna i cena również
Stosuj przez ok. 3-5 dni, powinno się wszystko wygładzić i wtedy dopiero przyjrzyj się tej brwi jeszcze raz. No i oczywiście daj znać jak to wygląda.

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez justaa_ Pokaż wiadomość
Potwierdzam!

Tu też zgadzam sie w 100% ! Jak mój luby dowiedział się, że chce mp a potem, że jestem umówiona na wizytę od razu to sobie wygooglował i z przerażeniem zapytał "ale chyba nie o tym mowisz?!"...
Ciężko go było potem przekonać, że to co najcześciej sie wyswietlało to mało udane prace i że w zyciu nie zdecydowałabym sie na mp gdyby miał mnie oszpecic. W końcu jest on po to, aby skorygować i poprawić naturę, bądz to co za młodu same ciut zepsułyśmy
Mężczyźni generalnie są przeciwni wszelkim innowacjom u kobiet, natomiast jak jeszcze właśnie poszukają i powyskakują im same koszmarki to w sumie trudno się dziwić, że podchodzą do tego jak do jeża
muscat jest offline Zgłoś do moderatora