Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-12, 23:06   #4436
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Kupuję ich kosmetyki od 2010 roku i od tego czasu mocno poszli do przodu z tworzeniem kremów, bo kiedyś mieli tylko trzy
Żele do twarzy, toniki i płyny kupuję non stop, bo są naprawdę dobre - a od kiedy w ZSK i BU zdrożały hydrolaty, bazuję prawie wyłącznie na fitomedowych - działanie i cena robią swoje
Krem nawilżający i półtłusty stosuję zamiennie z moim ulubionym Hipp i brzoskwiniową Alterrą i aż się boję, że nie spróbuję czegoś nowego, bo te produkty mi pasują
Ach, i balsam z lukrecją jest godny polecenia nie mówiąc już o wspomnianym K+K.
Lubię Fitomed

A co do brzoskwiniowej Alterry - znacie może coś podobnego z innej firmy?
Marzy mi się jaśniejszy odcień tego kremu... teraz mieszam go z Hippem i efekt jest bardzo dobry, ale gdyby pojawił się taki drugi, jaśniejszy, byłoby super
Wiem, że krem tonujący jest też w Alverde - czy któraś z Was go stosowała?
Jestem naprawdę pod dużym wrażeniem i bardzo dużo produktów do problemowych cer, dla każdego coś dobrego. Ten koncentrat na naczynka wezmę dla mojej psiapsióły.
Fajna polityka, czytam, że: "specjalizujemy się w opracowywaniu receptur i produkcji fitokosmetyków na pograniczu zielarstwa i farmacji." I rzeczywiście, nie jest to czcza gadanina

Miałam ten z Alverde, ale nie podszedł mi, nie był najgorszy, ale nie umiałam z nim współpracować, a on z moją cerą, jeśli już udało mi się go równomiernie nałożyć, to zapychał mi pory i szybko się świeciłam. Z reguły jednak wyglądało to tak, że tuż po nałożeniu musiałam go zmyć, robił ciemne plamy, rolował się. Nie dla mnie. On ma taki ciemnawy kolor, dość naturalny, daje efekt opalenizny, ale naprawdę nałożenie go wymagało u mnie rzeczy praktycznie nierealnych, żeby wyglądał ładnie i naturalnie. Nie był kryjący, ale wyrównywał koloryt. Nie miałam tego z Alterry, bo się w ogóle zraziłam do naturalnych podkładów i tonerów po kilku testach niektórych. Ale może by Ci przypasował Alverde, nie mówię, że nie, po prostu nie dla mnie, na takie produkty trzeba mieć sposób, ja go nie znalazłam.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora