Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-07, 21:24   #1684
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
No cóż- Probowalam.

Renowe myjadlo z glinka póki co poszło w odstawke. Aleppo mi lepiej służy. Z Ren używam teraz tylko toniku oczyszczajacego. Nie jest zły, ale pupy tez nie urywa. Tuż przed tym, gdy go kupiłam, zmienili skład ( na gorszy rzecz jasna, bez informacji o nowej formule ), poprzedni był znacznie fajniejszy.

Ostatnio kupiłam tylko chanelowy PL Velvet i Prade Candy, bo się skończyła. Tak poza tym to bez szału.
A na pelnowymiarowke Emmy Hardie sie w koncu skusilas?

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Ooo zjadlabym. Albo kukurydziane tortille z guacamole.
Raz sprobowalam awokado dodajac do koktajlu z truskawek. Wszystko wyladowalo w zlewie.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
No właśnie do drugiego aktu dotarłam, pierwszy mnie ominął. Ale myślałam, że coś gorszego- typu karaluch w pudrze- się zdarzyło
Jakbym Ci foty podlinkowala to tak bys nie pisala .

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Coś mnie nurtuje, bo wyczytałam taki jeden post jakiś czas temu i skrytykowałam, ale męczy mnie to- opłaciłam zamówienie z Douglasa po ponad tygodniu- mam się spodziewać z nim jakichś problemów, braków próbek czy gratisów?
Nie powinno byc problemow.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora