Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-23, 12:17   #1772
dzolinadzolina
Rozeznanie
 
Avatar dzolinadzolina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 684
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5320749 6]A daj spokój. A to wszystko wina kobiet z mentalnością posługaczek. Mamusiek, a potem dziewczyn i partnerek. Leży taki księciunio po złotych jajach się drapie, a kobiety latają wokół jednego z drugim jak ten sputnik wokół księżyca.
Widzę jak się wychowuje chłopaków w większości domów, które znam. Bez komentarza to zostawię i stwierdzam, że jeszcze długo nic się nie zmieni w tych kwestiach.[/QUOTE]

I dlatego cieszę się, że mam córę. Ciężko wychować porządnego faceta. Brawa dla wszystkich Mam, które tego dokonały

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A co jest najgorsze, że jak tak latają to zapominają o sobie i żeby o siebie zadbać itp. bo przecież księciunio chce to i to i to.Wieczorem kładą się przemęczone spać i życie intymne robi się obowiązkiem lub umiera. Potem księciunio wychodzi z domu na polowanie, bo przecież w domu ma sprzątaczkę to trzeba znaleźć super sucz kochankę. A te sprzątaczki i służące nagle zdziwione, że jak kto, przecież on miał jak w bajce one wszystko dla niego robiły, wszystko na tacy miał zawsze podane i nawet nie widzą tego, że same sobie na coś takiego zapracowały robiąc z siebie służącą

Co można to można , ale czas dla siebie, swoich pasji czy nawet żeby poleżeć i popachnieć też trzeba mieć. Niech chłop też się stara a nie wszystko pod nosem na wyciągnięcie ręki, wtedy to już tylko nuda... Jak chce mieć w domu raj to niech też się trochę wysili.
Ze swojego doświadczenia dodam, że jednak do wszystkiego potrzeba dwojga. Mądry facet potrafi podzielić się obowiązkami z żoną/partnerką lub doceniać jej dokonania. Jak się trafi taka parszywa menda co wszystko robi z wielkim fochem, to...... najlepiej wybrać się po walizkę....

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Mi kiedyś mój powiedział, że facet jest:
wzrokowcem
zadaniowcem
istotą prostą

i tego się trzymam
-wzrokowiec - staram się nie łazić w dziurawych, powyciąganych ubraniach, ale nie latam też odszczelona w szpile i kieckę do sprzątania, wszystko w ramach rozsądku, ale czasmai jak go zacznę kusić bielizną itp no niech chłopina se popatrzy, niech się pocieszy, niech ma, niech podotyka
-zadaniowiec - zawsze karteczka z wypisanym co ma zrobić/kupić/naprawić i nie oczekuję niczego nad to bo wiem, że raczej nie zrobi/nie domyśli się np że jak się myje okna to warto od razu zmienić firanki , nie oczekuję, ma kartkę niech się tego trzyma

-istota prosta - staram się nie mówić do niego: domyśl się, bo to nigdy nie działa, musisz mówić jak krowie na rowie bez podtekstów, krótkie i zwięzłe zdania, nie pprzeczyta nic między wierszami.

Wzięłam sobie to do serca i od razu życie stało się lżejsze i lepsze
Bardzo mądre

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5320828 2]Trzeba ich wielokrotnie rozmnożyć [/QUOTE]

Działajcie Dziewuchy
dzolinadzolina jest offline Zgłoś do moderatora