Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-10, 12:04   #2977
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
W sprawie pustej karty upominkowej dostałam odpowiedź, że karty zakupione w sklepie online są aktywowane z opóźnieniem i przekażą numer mojej karty do jak najszybszej aktywacji. Coś mi się wydaje, że to ściema, bo inna karta z tej samej paczki zadziałała od razu. Mam nadzieję, że doładują mi te 5 dych czy tam aktywują Można to jakoś sprawdzić online?
Ja też miałam podobną sytuację, dwie działały od razu, jedna dopiero po trzech dniach została aktywowana. Najlepiej telefonicznie możesz to sprawdzić, albo załadować koszyk na więcej niż 50 zł, i spróbować zapłacić kartą upominkową, wtedy pojawi się komunikat, że brakuje wystarczającej ilości środków na niej i trzeba dopłacić kartą płatniczą - tzn. że Ci ją aktywowali, jak będzie komentarz "karta wyczerpana" - to jeszcze nie zdążyli. Mam nadzieję, ze zrozumiale napisałam
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora