Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w pępku?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-04, 19:17   #54
Edyciaa27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Kolczyk w pępku... Jak przekonać tatę?

Mam problem... Już od kilku miesięcy myślałam o kolczyku w pępku... Prosiłam mamę tak długo że wkońcu sie udało. Zgodziła się. Ale powiedziała że dopiero jak tata się zgodzi to będę mogła go sobie zrobić... Mój tata nie mieszka ze mną ale mieszka jakieś 10 kilometrów stąd... Jeżdżę do niego około 2 razy w tygodniu ponieważ on też czasem do mnie przyjeżdża... Już gadałam z nim na GG ale on napisał że ABSOLUTNIE NIE!!! Napisał że tylko sprubuję go sobie zrobić to on osobiście mi go wyrwie z tego pępka... Napewno chodzi mu o to, że jestem "Za młoda" bo mam 13 lat. Ale moje koleżanki z klasy mają kolczyki w brwi, w nosie, w pępku a nawet w języku... Ich rodzice nie mieli nic przeciwko... ;( Oczywiście na początku myślałam że będzie sie go jeszcze jakoś dało namówić, ale nie ma mowy... Teraz chodzi popołudniu do pracy a ja rano chodzę do szkoły więc przez ten tydzień nie będę go widzieć, ale przyjade do niego w przyszłą sobotę albo później, żeby z nim jakoś pogadać... Ale nie wiem co mu powiedzieć... Naprawdę bardzo mi zależy na tym kolczyku... ;(( Myślałam troche o tym żeby go sobie zrobić bez wiedzy rodziców, ale doszłam do wniosku, że jak oni się dowiedzą to chyba już nigdy mi nie zaufają i będzie LIPA... Dlatego proszę o pomoc.. Może ktoś mi doradzi jak mam wytłumaczyć tacie że nie jestem za młoda i że mi na tym zależy... Proooszę i z góry dziękuję ;*;*
Edyciaa27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując