Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - > changes <
Wątek: > changes <
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-10, 20:38   #22
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: > changes <

Cytat:
Napisane przez agnieszka.m.j Pokaż wiadomość
kochana na grzywke to prosze nie narzekac bo wcale katastrofy nie ma, wrecz odwrotnie, uwazam ze korzystnie w niej wygladasz
makijaz w Twoim stylu, bardzo mi sie podoba, te kaciki troche przeszkadzaja ale jak o nich sama wiesz to jest dobrze
Dzięki Aguś

Cytat:
Napisane przez Tajemnicza667 Pokaż wiadomość
Przykro mi z powodu zerwania zaręczyn, ale lepiej się rozejść przed niż po ślubie. makijaż jak zwykle mi się podoba, jak wszystkie Twoje
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez agnesha Pokaż wiadomość
z grzywką wyglądasz naprawde bardzo ładnie, a jeśli chodzi o sprawy osobiste to napewno wszystko dobrze się ułoży
Dziękuję j

Cytat:
Napisane przez Grazin Pokaż wiadomość
bardzo fajnie wyglądasz w grzywce jak juz sie przyzwyczai do nowej pozycji to na pewno bedzie super
poza wewnetrzym kącikiem podoba mi sie a rzesy są jakos słabo wytuszowane czy mi się wydaje?
Rzęsy mam liche, a tutaj aż posklejane od tuszu Dziękuję

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Fajnie,mocno i wyraziscie!!!!z grzywka Tobie bardzo ladnie no i glowa do gory!!!
Dziękuję już się tym tak nie przejmuję, bo od zerwania prawie miesiąc minął...

Cytat:
Napisane przez Lara-21 Pokaż wiadomość
Mnie grzywka sie podoba jak tylko włoski sie przyzwyczaja i zaczną lepiej układać bedzie naprawde super
Makijaż też mi sie podoba, tylko tak jak napisałaś z wewnętrznym kcikiem troszkę przesadziłaśale ogólnie jest bardzo fajnie.
No i uszka do góry Kochana, mam nadzieje ze juz wszystko bedzie dobrze
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Sam Wszystko się ułoży, zapewne nie był tym jedynym. Dobrze, że masz w swoim gronie przyjaciół, którzy wspierają Ciebie w tak trudnych chwilach

Pięknie wyglądasz z grzyweczką, bardzo kobieco, pasuje ona do Ciebie . Z makijażem troszkę przesadziłaś Wewnętrzne kąciki nie pasują, poza tym jest super.
Na początku makijaż miał być mocny, wyrazisty i na pewno nie wyjściowy... Raczej taka mroczna stylizacja ale chyba wyszło zbyt lekko... Dziękuję Ferrou

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Mi się podoba ale mam zastrzeżenia jak większość do wewnętrznego kącika a poza tym rozjaśniłabym łuk brwiowy a szarego cienia nie kładłabym tak wysoko, poza tym jest ok i śliczna fryzurka
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
Z grzywką i tym makijażem wyglądasz jak kociak Nie mogłam się postrzymac musiałam to napisac Jeśli chodzi o sprawy osobiste to głowa do góry,uśmiech na usta i napewno znajdziesz tego,ktory na Ciebie zasługuje
Dziękuję za miłe słowa

Cytat:
Napisane przez madziamic Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podoba


Cytat:
Napisane przez GiGa007 Pokaż wiadomość
Kochana Sam nic się nie martw wszystko się ułoży wiesz jak to mówią nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..
co do makijażu to podoba mi się jedynie te wenętrzne kąciki troche bym rozjaśniła ale to drobiazg

a co do grzywki to zostaw ją bo fantastycznie wyglądasz !!!!!!!!!!!!!!!!!! nawet nie myśl,żeby ją zlikwidować.
Dziekuję Giguś


Na koniec tak ogólnie dziekuję dziewczyny za wsparcie w trudnych chwilach Jesteście kochane
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując