Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-31, 10:22   #203
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
O jeju wczoraj je oglądałam i o nich marzę.... one jakoś z 600zł kosztują nie?
ja kupowałam w sklepie Korsa w galerii mokotów i zaplacilam 850zł. Z tego co wiem, na sarenzie są jedne, za 760zł takie jasne, ale to juz poprzednia kolekcja, no i jasne na jesień to troche średni pomysł :P

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
o Michaelu Korsie mi nie mówcie...... ja marze o torbie no i oczywiście o klasyku: zegarku złotym. / raz nawet jak byłam z mężem na zakupach , mierzyłam ten zegarek i mój mówi: podoba ci sie? ok to kupujemy- typowy facet i szybkie zakupy >> ale tak kurcze pomyslałam że ok 1000 za zegarek dużo, mój jeszcze rabat by dostał i z a850 by był,,,, ale chyba go jeszcze tam zaciągnę... niby przypadkiem hehe
========================= ========================= ====
Kaja >> jaki kolor kupiłaś??
o to te są na Sarenzie, ja wziełam ten model, ale w kolorach grafit-granat i metalik-nikiel.

A zegarek bylo brać ja dostałam w sumie od tżta, teraz portfel z Korsa, różowy ze złotym, wstawie wam fotki butów i portfela potem no w sumie nie tak teraz, ale jakos z miesiac temu
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet

Edytowane przez kaja2301
Czas edycji: 2013-08-31 o 10:26
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując