Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-14, 09:25   #3476
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Miałam wszystkie metody prócz laseru. Ogólnie jak włosy wypadają to ja bym nie ryzykowała, każde przedłużanie/ zagęszczanie je osłabia. Ringi dla mnie porażka czułam się jak jeżozwierz :P Kanapkowa ok, ale plątały mi się okropnie i moim zdaniem osłabiają cebulki w miejscu klejenia bo podczas mycia troszkę ciągną. A clipy jak to clipy jak założysz tak masz. Dziewczyny robią z clipami cuda i nie widać nic a nic. Ja też myślałam o laserze, ale póki co kasy mi szkoda jeszcze chcę tą metodę przemyśleć. Pójdę na założenie pasemek próbnych pochodzę w nich miesiąc i wtedy się zdecydują lub nie. Na razie zostaję przy clipach. Moim zdaniem to najmniej inwazyjna z metod. Na osłabionych i plączących się włosach nie wyobrażam sobie niczego innego. Prawda jest taka że trzeba ze swoimi dojść do ładu żeby móc przedłużyć, może spróbuj zweryfikować co robisz źle skoro włos wypada i się plącze. Ja bym nie ryzykowała z metodami typu ringi czy tape on...
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując