Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-14, 12:35   #1730
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
Suszarka z "tymi jonami" czyli z jonizacją jest dostępna w każdym sklepie AGD. Czy inaczej - niemal każdy producent dodaje tę funkcję do suszarek. Więc to nie żaden cud. Takie suszarki kosztują od 100 zł.
no wlasnie ja tez sobie kupilam taka suszarke ale szczerze mowiac nie widze roznicy w stanie moich wlosow

Cytat:
Napisane przez karolcia_83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam jeszcze takie pytanie, otóż P. Agnieszka mówi,że między prostowaniami musu upłynąć minimum 6 miesięcy, a na tej stronie piszą,że od 3-6 miesięcy. To co ile można bezpiecznie przeprowadzić zabieg? Czy któraś z was robiła przerw trzymiesięczne? Wiem,że w przypadku długich, ciężkich włosów nie ma takiej potrzeby, ale co z tymi krótszymi i delikatnymi, gdzie odrost widać już właściwie po dwóch miesiącach (tak było u mnie)
no wlasnie mi tez mowila, ze trzeba odczekac jakies 6 mc. ale mysle ze to zalezy duzo od tego w jakim stanie beda wlosy. ja podejrzewam, a w zasadzie to nawet jestem pewna ze tych 6 mc czekac nie bede. bo i tak mam teraz fale, takze boje sie pomyslec jak bede wygladac za jakies 2 mc...
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora