Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-11, 13:10   #2974
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez lolka13 Pokaż wiadomość
Wykupiłam na gruponie wspominany już wczesniej kupon na depilację laserem Quantel Derma (ten za 525 zł). 5 dni temu byłam na pierwszym zabiegu, a włosy cały czas normalnie mi rosną, nic nie wypadło, nawet jak pociagnę za włos to czuć, że mocno siedzi w skórze. Po jakim czasie widziałyście pierwsze efekty? kiedy zaczęły wypadać włosy?
Dodam jeszcze, że poinformowano mnie, że nalezy ogolić się 2 dni przed zabiegiem. Tak tez zrobiłam ale wydaje mi się, że włosy mogły być jednak troche za długie gdyż podczas zabiegu bardzo czuć było zapach spalonych włosów. Jak to było u Was?
Cytat:
Napisane przez Elcia_1 Pokaż wiadomość
Włosy zaczynają wypadać po co najmniej 10 dniach.
Ja ogaliłam tego samego dnia rano, a zabieg miałam o 16,00. , tak zaleciła mi zrobić kosmetolog żeby palące się włoski jak najmniej podrażniły (oparzyły) skórę.

korzystam z tej samej promocji w Eco Plant - mnie włosy nie wypadały, po ok. 7-10 dniach zaczęłam skubać pęsetką i łatwo wychodziły, w końcu ogoliłam się i część po prostu nie odrasta
mnie też powiedziano o goleniu 2 dni przed zabiegiem, ale ja się ogoliłam rano, a zabieg miałam o 14. myślę, że tak mówią, bo wtedy widać włoski co jest ułatwieniem dla osoby wykonującej zabieg


Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
to zmień kosmetyczkę.topiące się włosy poparzą ci skórę!!
dokładnie

Cytat:
Napisane przez ATnails Pokaż wiadomość
potwierdzam też pani dogalała na miejscu skórę
mnie też dogalała

Cytat:
Napisane przez jolapn Pokaż wiadomość
A co mozecie powiedzieć o dokładności wykonywanych zabiegów?

Ja jestem po drugiej serii na LS Duet - pachy,bikini i lydki.
Korzystalam z promo groupona i jestem zadowolona srednio.
Pierwszy zabieg ok, niedokladnie byla zrobiona tylko 1 pacha,
ale po drugim mam wiecej zastrzezen (wykonywala ja inna Pani w salonie)
jedna i druga pacha ma obszary, na których widac ,ze nie byla przylozona koncowka lasera. Podobnie z bikini- nic przy pasku nie zostalo zrobione.
Wspomne ,ze lydki, pachy i bikini mialam robione łacznie przez 15 min.
Cytat:
Napisane przez lolka13 Pokaż wiadomość
Ja tez korzystałam z kuponu z groupona i depilowałam pachy, lydki, bikini. U mnie zabieg trwał ok 20 min.... Moze tak szybko przeprowadzana jest depilacja u tych co kupili za mniejsze pieniądze.......
miałyście pecha dziewczyny

ja robiłam w 2 krakowskich salonach - we wspomnianym Eco Plant i w Revision z kuponów, opiszę więc swoje wrażenia

Eco Plant - zabieg trwał ok. 45 minut - łydki, bikini i pachy.
Na plus - duża głowica, dlatego tak szybko. Chłodzenie mega, prawie tam zamarzłam. Pachy - bez zarzutu.
Na minus - same łydki, bez kolan, bikini przód ok, duży obszar na pachwinach, ale "spód" porażka - pani zostawiła mi po centymetrze na wargach sromowych - "bo tak głęboko się nie robi" - no cóż, był to mój 1 zabieg, więc pewności nie miałam, ale okazało się, że jednak się robi. Tyle, że gdzie indziej.

Jako, że odrastające włoski wyglądały idiotycznie, a plan zakładał zrobienie się 'na łyso' i to na bikini mi najbardziej zależało, kupiłam pakiet do Revision. Tam byłam 2 razy - w pakiecie były pachy+bikini, ale raz zamieniłam pachy na brodę - na razie nic nie odrasta, uff. Wczoraj robiłam bikini i pachy - o efektach się nie wypowiem, ale sam zabieg super - wzięłam emlę (na bikini koszt 50 zł) i w końcu bikini mam zrobione na zero, łącznie ze znieczulaniem byłam tam prawie 2 godz. Pani przemiła i bardzo dokładna, sam zabieg trwał ok.1,5 godz. Moce 27-32 J laser Light Sheer. Aha, opinia dotyczy salonu na Gertrudy, bo jest jeszcze drugi na Szlaku.

z czystym sumieniem polecam Revision, co do Eco Plant mam mieszane uczucia, ze względu na to, że czułam się taka 'podziubana" - łydki bez kolan, 3/4 bikini mam u nich jeszcze 2 wizyty, o ile bedzie można to zrezygnuję z bikini na rzecz kolan i wtedy będzie ok.

Cytat:
Napisane przez ronja Pokaż wiadomość
Czy są tu dziewczyny które robiły depilację w krakowskim EcoPlant? Kupiłam jakiś czas temu na gruperze pakiet zabiegów, wiem że ktoś tu pisał że też się skusił - jakie macie wrażenia? Ja mam termin dopiero na początek kwietnia ale już się nie mogę doczekać i trochę się stresuję.
opis masz powyżej
trochę późno zaczynasz zabiegi...
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora