Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-05, 10:43   #1415
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez szurabura Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Dołączam do Was, nie pierwszy, ale mam nadzieję, że ostatni raz
Też obgryzałam lata, później przestałam typowo obgryzać, ale został mi nawyk wkładania palców do buzi i grzebania pod paznokciami. A jak już coś się zahaczyło to oczywiście ząbkami go... jak się pewnie domyślacie moja płytka pozostawia bardzo wiele do życzenia, a same paznockie mam słabe, cienkie, łamią się (tu nie wiem na ile to też "zasługa" genów, moja mama ma również bardzo słabe paznokcie). Samego olejowania już próbowałam, tłuste paluchy nie stanowią dla mnie problemu, mam tylko problem z brudkami pod paznokciami. Przy olejowaniu zbiera mi się sporo dziadostwa i od razu mam chęć to wydłubać... szczoteczka niespecjalnie daje radę. No ale tym razem się zaparłam, nie dłubię od wczoraj Jak tym razem się nie uda, zakładam hybrydy czy inne ustrojstwo na amen Trzymajcie kciuki

Czego używam?
- kapsułki keratynowe Gal
- Alterra do masażu papaja
- olej kokosowy (mam nierafinowany - czy on jest ok? podobno pozbawiony jest wartości...)
- oliwka Hipp
- do tego krem Isana oliwkowy dużo częściej niż zwykle
- odżywka Sally Hansen As Hard As Nails jako utwardzenie mechaniczne.
Też mam tę alterrę
Nierafinowany olej jest właśnie pełen wartości, to ten rafinowany można o ścianę rozbić.
Taki olej też posiadam, ale używam go wyłącznie do włosów.
Z grzebaniem pod paznokciami zawsze miałam problem, ale jakoś sobie przestawiłam w mózgu żeby tego nie robić + codziennie wieczorem alterra na i pod paznokcie i ku mojemu zdumieniu zaczęła wydłużać mi się płytka.
Przestały się też łamać, piłam przez pewien czas pokrzywę, ale z tego co wiem to ona może miec wpływ tylko na to co wyrośnie, a nie już jest, mam racje czy nie? Bo nie wiem co tak wpłynęło na ich stan.
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując