Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-13, 19:45   #3242
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was próbowała nakładać podkład gąbką typu beauty blender? Na yt znalazłam może ze dwa filmiki- jeden czarszki (gdzie jest tylko fragment o nakładaniu gąbką) i jeden Agaty Staniszewskiej, ale dosyć stary i słabo widać
Próbowałam dotychczas dwa razy- za pierwszym razem wyszło jako tako, za drugim- tragedia. Najpierw przykleiło mi się za dużo tego podkładu na gąbkę, a tego nie ma jak strzepnąć, bo gąbka mokra, a potem, jak tylko delikatnie dotknęłam policzka, to za dużo go na policzku zostawiłam. Jakoś roztarłam, ale wyszła jedna gruba warstwa, która po paru godzinach zwarzyła się (czy zważyła? bo to chyba od słowa "warzyć"- gotować, nie?), a wcześniej nigdy mi ten podkład tak się nie zachowywał.
Póki co pozostanę wierna pędzlom, ale chciałabym jeszcze tę technikę opanować. Macie jakieś wskazówki?
Ja nie nakładam gąbką, ale odnośnie zwarzyć - na pewno rz (tak jak warzy się śmietana)
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując