Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-02, 20:57   #643
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez dusia65 Pokaż wiadomość
Ja też z tych roczników co andruty pamięta
Zresztą w ładną pogodę nadal sprzedają w tym samym miejscu andruty i słonecznik
Nieraz rozkłada się kram z piłeczkami na gumce i plastikowymi pistoletami, ale mało oblegany przez dzieciaki
Teraz na wprost teatru , na rzece ,zrobili fontanne, taką zwyczajną ale fajnie to wygląda,
No i spod teatru , aż po sam most kolejowy można popływać łodzią
i spod teatru też wyrusza na objazd miasta słynny czerwony autobus miejski tzw ogórek, pamiętasz takie?
i jeszcze można pojeździć dorożką
tylko niestety centrum opustoszało i zamarło wręcz, nad czym ubolewam, od ilu lat nie mieszkasz w Kaliszu?
patrz, a ja nie trafiłam na andruty ani razu, a bardzo chciałam ...
pamiętam ogórki, ale jakoś tak przez mgłę, jak je np. widzę na zdjęciu, to mi coś majaczy
nie mieszkam od 92 r, kawałek czasu, czasem żałuję ...

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41120123]Moze to ja nieskladnie sie wypowiadam. Od kilku godzin siedze na pupce i pracuje, wiec juz mi sie w glowie lasuje .
Napisalam ". Moze Ci ona sprzedac kosmetyk bez starego na wymiane, ale nie musi." Mialam na mysli, ze moze zaistniec zdarzenie, w ktorym pani sprzedajaca sprzeda kosmetyk bez oczekiwania starego w zamian (kupujaca moze go zatem w ogole nie posiadac). Zdarzenie takie nie ma pewnosci oczekiwanego rezultatu poniewaz regulamin stanowi co innego. Ooo, teraz zawarlam swa mysl w calosci .[COLOR="Silver"]

....[/QUOTE]

no i ja dziś ciut z doskoku, to i przelatuję Was na szybko, czyli nieuważnie

a! to może nie widziałaś souveriru dla Ciebie, który poczyniłam stronę temu?
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora