Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-29, 08:39   #2142
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Bry kobitki

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

mam nadzieję, że się spełni to moje marzenie kiedyś
Jestem pewna na 100%

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
bardzo ładne


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość



Eeeeee to ja nie chce trzeciego cycka Wolę po trochu w obie

Eh ja to rozumiem, a mój woli sobie żyć mniej "ładnie", a z kolei bez wysiłku... a doprosić się go o cokolwiek to masakra. A to zmęczony, a to dupa, a to cos tam! Nie cierpię tego..

No masz ją tyle cudownych lakierów a ona w golasach! Wiecie, że ja autentycznie NIGDY nie chodzę bez lakieru (no może raz czy dwa, gdzieś na zakupy spożywcze z Tż...). Fakt, mam paskudnie żółte i mi wstyd. Może gdybym miała ładniejsze to by się zdarzało. Ale tak to muszę zawsze pomalować, choćby z nosem na biurku o 12 w nocy
Nie no, poupychasz w oba
Oj to faktycznie może denerwować- wiem coś o tym, ja mam takie zagrania wstyd się przyznać. Nie lubię się rozdrabniać wolę zrobić raz a więcej niż popierdółkami się ciągle zajmować. Małżon jest sumienny co ma być zrobione teraz jest zrobione więc dochodzi u nas dość często na tym tle do spięć, przyznaję się bez bicia, że często z mojej winy

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że uda się nam wyrwać z tej naszej pipidówy
Pipidówy nie są złe Nigdy ale to za żadne pieniądze nie przeniosę się do centrum miasta, męczy mnie hałas, tłok, ścisk, pośpiech gdyby nie to, że to nasze mieszkanie jest w zielonej okolicy, rankiem słychać jak ptaszki pitolą, jest cicho i spokojnie to z chęcią bym kupiła jakiś mały domek pod miastem, do remontu
Chyba się starzeję bo jak wracam z centrum i to wcale nie komunikacją tylko samochodem, jestem fizycznie i psychicznie rozwalona

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Pamiętasz... Mru
W wakacje dokłądnie
Pamiętam ten szau i prośby o przytarganie lakieru z urlopu a potem zakupy na allegro

Cholerka UPO mi nie chce dolecieć od wczoraj
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora