Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-29, 11:46   #2157
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ja w takich wypadkach skracam wszystko, po przyroście nawet. Wkurza mnie jeden inny. Dziewczyny często podklejają i nawet tego nie widać pod lakierem, tylko ja zawsze mam wrażenie, że wtedy to hiper muszę uważać żeby nie naruszyć konstrukcji
Mi niebardzo się podobał jeden krótki jakiś czas temu ale odżykę miałam na porost i czekałam
W ogóle te zapuszczałam od Bożego Narodzenia bo bardzo wolno mi rosną :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie lakierem, tylko klejem do tipsów. Mocniej się trzyma.
Dlaczego skrócić?
Bo wyglądają jak tipsy. Po prostu. Są zbyt długie w stosunku do szerokości płytki i wyglądają mało foremnie, i robią się szponki.

Możesz próbować podkleić, ale bez przycięcia solidnego konstrukcja się nie utrzyma i może Ci grozić zerwanie tego, co byłoby bardzo bolesne. Mgiełka ma sporo racji.
Sugerowałam podklejenie tylko dlatego, ze wygląda to na bardzo głębokie zerwanie.
No ale jeśli zależy Ci tylko na długości...
Osobiście wolałabym wszystkie na zero niż chodzić z takim jednym ułamańcem.
Oki dziękuję Wam za rady.
Nie jestem zbyt uważna dlatego też obawiam się podklejenia,miejmy nadzieje,że kilka dni wytrzyma(spiłuję dziś) bo jak na razie piecze i pewnie po kleju czy czymkolwiek będzie boleć.
No i resztę też skrócę.
Później się odezwę

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora