Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-23, 11:28   #1383
vipek
Zadomowienie
 
Avatar vipek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: w domku;)
Wiadomości: 1 194
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
Hm, nie wiem czy mi się zdaje czy zmniejszyli trochę objętość cieni, znaczy nie próbek tylko pełnych wymiarów? bo tak postawiłam Pots & pans obok Queen Anne's Lace i pomimo tego że oba mają napisane 2,5g, to Pots jest chyba mniejszy
A może ma trochę inny skład? Składnik drobniejszy choć wagowo wyjdzie tyle samo zajmie w słoiku mniej miejsca niż coś z większymi drobinkami.

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
ale to mozliwe żeby rekacja na cos w moim otoczeniu, typu proszek, zwierze, czy nawet puder ktory nakladam na całą twarz wywołał mi reakcje alergiczna tylko pod oczami, nigdzie wiecej?
sama nie wiem;/ zminilam puder, dodalam tlenek boru i wieksza ilosc silk mici niz zwykle, pielegnacji nie zmienilam, a jesli mozliwe że to cos z mojego otoczenia naprawde bedzie ciezko.
Możliwe możliwe.
Małe dzieci i niemowlaki miewają właśnie takie czerwone krostki wokół oczu i przy uszach np właśnie od proszku- choć przecież na oczki nie mają zakładane nic prane w proszku.
Skóra wokół oczu jest bardzo wrażliwa i własnie tam mógł pojawić się objaw alergii- który wcale nie musi być np od kosmetyku.
Choć może to ten bor?
__________________
Brzuszek rośnie ale coś powoli....

Edytowane przez vipek
Czas edycji: 2010-04-23 o 11:44
vipek jest offline Zgłoś do moderatora