Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-20, 20:22   #4405
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odzew
Chcę kupić sobie jakieś buty do pracy, wygodne, koniecznie z zakrytymi palcami... dlatego pomyślałam o tych. Muszę iść przymierzyć do sklepu.

Kitka i bigos zjadłam
hahahaha oj tam! na zdrówko
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Odnosnie kotów-ja mam i są okropne. Tłuką się w nocy, w dzien wylegują na kaloryferach i lozkach. Czasem jak sama nocuje musze je łapać i zamykać na noc w jednym pokoju bo taki huk robie ze sie boje.
A i tak w tym pokoju dziadują...wchodzą na szafy pod sam sufit i polują na soebie, skaczą, drapią w fotel. A jak ganiają sie z psami to w ogole nie mozna sobie poradzic.
Ostatnio moja Siostra chciala kupic dla kotów taką roslinę kocimiętke, jakby narkotyk dla kota. Kupila nasiona, urosło jej. I te koty co rano jak jem sniadanie, a jest jeszcze ciemno, bo jem o 6:30 idą do tej kocimietki, ocierają się o nią i ją gryzą! a to jak szczypior wyglada ale dzieki temu są spokojniejsze

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------




to zrob i zdjęcie fryzury i pokaz przed po

wlosy jak sie ma geste to sie ma-ile cebulek i mieszków tyle wlosow (w skrocie bo z jednego mieszka wyrasta po kilka wlosow zdaje sie).

sa oczywiscie zabiegi na wlosy-mezoterapia, osocze bogatopłytkowe( w skrocie gps)-i one TAK- na serio zageszczaja wlosy, powoduja szybszy porost. Ale to są zabiegi. Koszt ok 2-3 tys zl.
hahahahahahahaha sikam z tych kotów jak to napisałaś

a co tutaj pokazać fryzurę przed? wiszą kłaki smętnie, zero fryzury, szopa aż wstyd do ludzi wychodzić, odrost to już wiesz... OMBRE mam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora