Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-08, 09:31   #2731
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Przebarwienia rozjaśniają mi obydwa, ale jednak migdał bardziej, po prostu po nim się mocniej łuszczę. Kojowego nigdy nie próbowałam, ale i na niego przyjdzie czas



Po jednym mocnym razie z migdałem pięknie się oczyściłam, ale zaskórniki szybko mi wróciły, dopiero po kolejnych 3 razach, czyli po prostu serii miałam spokój przez jakieś 3 miesiące (do teraz) od parchów, teraz wróciły, ale i tak nie z takim natężeniem jak kiedyś miałam.

Ja nakładałam podkład przy poprzednich zabiegach przed latem, ale wtedy łuszczyłam się płatami i miałam mega zaczerwienienia. Teraz przy takich skórkach malutkich, tak jakbym sobie skórę potarła to moim zdaniem podkład by wyglądał dużo gorzej.
czyli co skóra to inaczej działa
a zawsze robie w seriach
ps. odkryłam cos cudnego na moje oczy (puchniecie i zaczerwienie) algi )) nic tak nie koi, poczytałam o nich sporo i najlepsze na te dolegliwości są algi niebieskie,
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując