Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie sierpniowe 2020 cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-12-31, 11:06   #417
literka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 437
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Ja właśnie też nie wiem, co to jest u Oliwki. I co lekarz, to inna diagnoza. Masz dietę bezmleczną?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wiecie co, ostatecznie nie mam żadnej diety. Zaczelo sie od wysypki - potowki na calym ciele. Jak to zeszlo, wyszlo nam na glowie, ramionach, kolo kostek na nogach i na udach. Najpierw mialam diete bezmleczna, ale nic a nic nie pomoglo. Pozniej zjadlam orzechy, sporo orzechow i nasiliło sie. Pediatra mowila ze to azs, poszlam do dermatologa nawet nie spojrzala dobrze i azs.. dala nam latopic (probiotyk) i smarowanie, kapanie w emolientach plus masc carmapherol. Niby zaczelo schodzic. Z UD nam zeszło calkiem, znad kostek jeszcze troche zostalo z ramion schodzi ale bardzo powoli.. ale glowa czasem od nowa czerwona sie robi, choc nowe rzeczy nie wychodza.. ja juz glupieje. Na probe odstawilam emolienty. Bez roznicy. I wydaje mi sie ze jakby to bylo azs to by wychodzilo nowe i sie nasilalo jakbym cos jadla.. a to takie dziwne jest.. orzechow jeszcze nie probowalam znow jesc. Poczekam jeszcze troche.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
literka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując