Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-28, 16:25   #2866
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Na razie mam go kilka dni, ale jak poużywam, to napiszę coś więcej i porównam z innymi mineralami.
Nie jest to mocno kryjący podkład. U mnie wypada podobnie jak Neauty matujący czy Clair Minerals, ale chyba troche bardziej kryje niz Lily Lolo. Na twarzy wygląda naturalnie, nie ma w ogóle efektu warzenia. Jeśli chodzi o konsystencję, to raczej suchy podkład.
A pojemniczek na pewno będzie można wykorzystać, bo sitko latwo sie zdejmuje. Oby tylko plastik wytrzymał, bo bede go nosiła w torebce.

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Zapomniałam dodać, ze w rece wpadl mi również icj korektor BB Camouflage Stick. Kupiłam go z mysla o stosowaniu pod oczy i sprawdza sie bardzo dobrze. Ładnie kryje cienie, nie wysusza, po lekkim przypudrowaniu nie ściera sie. Skład wydaje mi sie rewelacyjny, ale tu musialby sue wypowiedziec ktos z większą znajomością tematu. Cena jest bardziej przystępna niż w przypadku podkładu , ale niestety chyba nie bedzie wydajny.
http://cailyn.pl/p/115-bb-camouflage-stick
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując