Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bezbolesna depilacja!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-23, 11:54   #11
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Bezbolesna depilacja!!

Cytat:
Napisane przez Justynuss Pokaż wiadomość
Dziewczyny rewelacja!

Wpadłam na świetny pomysł!

Dwa lata temu miałam przebijany pępek. Kosmetyczka gdy złapała mi skórę do przebicia, popsikała czymś, co ją bardzo schłodziło i NIE CZUŁAM przebicia w ogóle!

Wczoraj siedze sobie w domu i intensywanie myśle jakby tu zmniejszyć ból depilacji. No i wpadłam na pomysł!

Poszukałam na allegro tego cuda Jest to zamrażacz - dla sportowców. Nie pomylcie z zamrażaczem do wykrywania uszkodzeń, bo byłby problem.

A co dalej? Popsikacie skóre i depilujecie (w moim przypadku woskiem) Nie będziecie odczuwać bólu przez pare minut

Ja jeszcze nie stosowałam tej techniki, czekam na kaske i zamawiam
zapewniam, ze to nie byl zamrazacz dla sportowcow, kazdy zamrazacz ma w sobie alkohol, albo co lepsze jest na jego bazie. tak więc, przy przebijaniu czulabys bol od tego, ze alkohol dostalby Ci sie do swiezej rany.
To czym Ci spryskano skore to Lidokaina, stosuje sie ja w formie zelu lub wlasnie areozolu (uzywaja jej nie tylko piercerzy ale tez stomatologowie na przyklad). Mysle, że nie jest ona trudno dostepna dla zwyklych 'smiertelnikow'...

tak czy siak, nie pryskajcie sobie tym zamrazaczem skory, ktore jest czy bedzie podrazniona/poraniona to sprawi Wam tylko bol. Zamrazacze stosuje sie jedynie na normalna skore.
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując