Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-12, 01:25   #1582
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Chyba Ci się nazwy pomyliły, bo Orb to taka ciałkowa, brziskwiniowa satynka
Nie pomyliły, tylko zmylił mnie opis na MAC - owej stronie - soft peachy - beige, na wyrost brany, że przy mojej bladości ów beż to zapewne w brąz wpadnie.

Cytat:
Napisane przez who1 Pokaż wiadomość
coprawda ja nie Kolcia, ale moze pomoge...
do takich delikatnych makijazy uzywam Shale ponad załamanie, na całą powieke Nakde Lunch lub Jest, w zewn. kącik Trax, w wewn. Shroom. Jestem niebieskooka i dla mnie Shale jest objawieniem, ale w ogole na mnie same szarości i wszelakie połączenia z nim wygladaja dobrze, warto wyprobowac, bo to naprawde kolorek warty uwagi .
Wielkie dzięki za propozycje zestawień - ja co prawda zielonooka jestem, ale może i u mnie się sprawdza - gdy już Shale zdobęde.

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Orb to nie brąz, to beż mniej więcej na poziomie Brule może minimalnie jaśniejszy z lekką morelową nutą
Brule na mojej skórze wypada jako jaśniutki, nieco ziemisty brązo - beż, więc założyłam, że z Orb będzie podobnie - a teraz przestałam być tego taka pewna. Trzeba zatem będzie się in vivo pomazać.

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
No to ja pozwole sobie wkleic pomysly na moj ukochany Shale. To zbior zestawien z naszego forum, kilka moich. Mam nadzieje ze osoby zainteresowane sie nie obraza, ze cytuje ich pomysly, a mysle ze moze komus sie przyda taki zbiorek zapisany na dysku

- PP Dangerous Cuvee na całą powiekę jako kolor bazowy, Shale 2/3 powieki, Poison Pen w zalamaniu i zewnetrznym kaciku
- melon albo off the radar na srodku, a shale w wewnetrznym i zewnetrznym kaciku
- Vex + Shale + odrobina czerni w lini rzęs
- Shale + pigment Grape (albo Nocturnelle) - Shale + Seedy Pearl (ewentualnie Crystal)
- Shale + Concret + granat w linii rzęs
- Shale+ pigment Push The Edge
- na całą ruchomą powiekę orange a shale w załamaniu

Ach, ileż opcji - nic, tylko próbować - zwłaszcza, że Vex, Seedy Pearl i Crystal już mam. A pomysł z zapisaniem sobie na dysku zbioru zestawów na wieczną rzeczy pamiątkę, tudzież by wspomóc wyobraźnie, której nie starcza, bo bogactwo kolorów MAC - owych ogarnąć przedni! Jesteś Wielka !
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora