Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-13, 10:23   #2559
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Ja z tego wątku i z naturalnego codziennie się uczę. Ty tez Anula wiele razy podsunęlaś mi jakieś nowe informacje, pomysly, więc to nie jest tak, że Ty tylko tutaj wiecznie kusisz

I bardzo sobie cenię wszystkie dziewczyny. Każda czerpie z każdej mam nadzieje. i dobrze się rozumiemy. Lubie tu przebywać.

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Oboje moich dzieci maja skłonności do atopii i obojgu lekarze polecali Oilatum i tym podobne O ile mój starszy jeszcze jakoś to zniósł - tak Milena już koszmarnie jest uczulona na pochodne paraffinum liq.
Mam nawet taką traumę z tego pow. bo jednak przez jakiś czas ja kąpałam w tym (jako noworodka
Mimo to wiele osób (także w przychodni i aptece) poleca te kosmetyki; to wszystko z pewnością nieświadomie. Najgorsze jednak jest to,że chyba większość kosmetyków dla atopików ma parafinę w składzie

Także wiesz,nie jesteś sama

Tylko kto ma wiedzieć najlepiej, jak nie oni Wychodzi na to, że zwykli internauci
Korah jest offline Zgłoś do moderatora