Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-17, 10:27   #3758
amedaheda
Raczkowanie
 
Avatar amedaheda
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 161
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

olkie Hmmm,no wlasnie tak sie zastanawiam,narazie,odpuk ac nic mnie nie podraznia,ale zel Ziaji ma sie ku koncowi,wiec moze skusze sie na cos innego i chyba zostane przy ziaji,albo sprobuje zelu z AA, o ktorym pisala brenda89,bo zbiera duzo pozytywnych opinii.
gazela12345 wszystko bedzie dobrze i pięknie!Trzeba tylko w to wierzyc,mysl pozytywnie a powiedz,masz jakies masci podtrzymujace efekt? Ja wykombinowalam,ze jak zakoncze kuracje to bede sie smarowac Differinem(o ile lekarz nie zaleci nic innego),a potem bede jadla duzo produktow z witamina A Choc nie wiem czy to da taki spektakularny efekt jak leki:P
Aniaaa PlayMate Wiesz co?fajnie,ze nie robisz nic na sile i chcesz przemyslec wszystko moze w Twoim przypadku sa jeszcze inne,nie wykorzystane sposoby do walki z krostami i warto sie nad nimi zastanowic. Podziwiam Cie,bo z jednej strony wiem jak ciezko jest zyc z tradzikiem,a z drugiej nie robisz nic na sile i jestes w zgodzie ze soba,chesz poczekac i dojrzec. Zycze Ci powodzenia,a jak sie zdecydujesz na retinoidy/hormony czy tez i to i to - odezwij sie do nas. Powodzenia!
medeline wow,az nie wiem co napisac,bo ja bym umarla ze strachu i stresu!W dodtku masz partnera,wiec juz w ogole. Twoj stan zdrowia wyklucza hormony,ale sa tez inne sposoby,ale nie jestem tu od umoralniania Kazdy ma swoje zdania,swoje zycie,a forum min. in. jest po to by je wyrazac. Zycze Ci powodzenia zarowno na polu powodzenia kuracji i rewelacyjnych rezultatow z nia zwazanych-pieknego efektu na caaale zycie- jak i na tym drugim,wiesz jakim
__________________
walka z kilogramami wygrana
teraz toczę bój o ładną cerę
no i tę najtrudniejszą-zaakceptować samą siebie..

Edytowane przez amedaheda
Czas edycji: 2011-09-17 o 10:29
amedaheda jest offline Zgłoś do moderatora