Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-14, 10:30   #4593
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Daj znać jak kapsułki z orchideą A jak Twoje problemy z włosami?

Biedna kruszynka! A może owsiany bobas z LF? A do kąpieli Hippkowa oliwka? Myślę, że nasza Mhm może Ci pomóc wybrać coś odpowiedniego o widzę, że Gosia już przyszła z odsieczą!

Do kąpieli kupię hippkowa oliwke i zamówię mydło alepZobaczę co będzie.
Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość



Kurcze ja niestety wychodzę z założenia, że jak coś jest do wszystkiego to znaczy , że do niczego, nigdy nie zapomnę jak koleżanka posmarowałą się kremem nawilżającym przy -4 i wietrze, momentalnie popękały jej naczynka i później strasznie długo się z tym użerała, a ja potrzebuję czegoś odżywczo ochronnego takiego odpowiednika kremów typu rich kupowanych w aptece (la roche, bioderma itd)

Polecam mydło Aleppo, kupiłam do mycia twarzy i ciała bo mam ŁZS i robią mi się takie malutkie chropowate krostki, przypominające uczulenie. Przy regularnym stosowaniu mydło bardzo pomaga skóra jest po nim odżywiona i natłuszczona także jak się używa codziennie to nawet niektórzy z balsamu rezygnują. Ja stosowałam je również do twarzy i w pierwszych 10 dniach miałam mega wysyp, okazało się, że to dobra reakcja bo skóra się oczyszcza i wychodzą z niej zanieczyszczenia, później buzia była czysta i gładka.
Co prawda ja małym dzieckiem już nie jestem <szkoda>, ale myślę, że mydło powinno pomóc tylko w niższym stężeniu bo ja używałam 35%. zapach koszmarny!!! można się przyzwyczaić ale nie jest to łatwe. Mnie dermatolog mówiłą żebym używałą Cetaphil MD, i jakieś właśnie olejki do kąpieli/prysznic Oilatum, oileum no w zasadzie jakby się nie nazywały to skład ten sam, więc może lepsza oliwa z oliwek?
NIE POLECAM mydła marsylskiego, mnie w ogóle nie pomogło słabo nawilża, strasznie pęka, kruszy się i jakoś mi nie podpasowało
Ja też szukam kremu na już,bo mrozu jeszcze nie ma,a moja buzia woła o pomocNajgorsze,że nie wiem co kupić

Dzięki za pomoc
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora