Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-28, 08:38   #2972
bulineek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
To oddaj jak jesteś niezadowolona ja chętnie przygarnę
Który krem z Uriage, SVR i Biodermy najbardziej lubisz i za co? Jaki masz typ cery?
próbki filtru LRP 50+ Anthelios XL oddałabym z przyjemnością ale mamie się spodobał i mi zabrała...
Mam cerę trądzikową(obecnie również wrażliwą ze względu na TriAcneal).
Jeżeli mam brać pod uwagę jedynie kremy "próbkowe" to szczególną uwagę zwróciłam na markę SVR. Myślę, że stopniowo będę żegnać Avene i spróbuje nowości. Lysalpha active creme bardzo mi się spodobał. Ale co można powiedzieć po kilku razowym użyciu. Mam wrażenie, że rzeczywiście wygładza cerę i jakby niespodzianek mniej.

Z Uriage wypróbowałam jedynie maseczkę Hyseac. I również mi się spodobała, bo najzwyczajniej w świecie działa Jest wydajna, można używać jej na dwa sposoby(jako maseczkę i jako peeling). Delikatnie złuszcza, pozostawia skórę oczyszczoną, wygładzoną i matową

Ostatnio postanowiłam wypróbować serum wyszczuplające Collistar na okolice brzucha i bioder Poparzyło mi skórę, dostałam strasznego podrażnienia dokładnie w miejscu gdzie posmarowałam się tym kremem. Najprawdopodobniej próbka była nieświeża i daleko po terminie ważności.

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Iiiiile próbek <3 Me marzenie.
Trzeba się dopominać
__________________



bulineek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując