Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-19, 07:21   #2515
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Witam wszystkie "się zapuszczające"- dołączam do szanownego grona ten watek jest strasznie długaśny,przeczytałam kilka stron..i więcej nie mam siły może któraś mi podpowie: obecnie mam kolor blond i do tego mroźny odrosty pojawiają się dość szybko kilka tygodni i widać ten paskudny ciemny kolorekna dodatek to farbowanie a właściwie pasemka niszczą strasznie włosy więc postanowiłam sobie zapuścić włoski w naturalnym kolorze tylko że nie chcę ich ścinać kolor naturalny to coś jak kasztanowy z odcieniami brązu i ciemnego blondu, narazie kupiłam sobie zestaw Loreala absolut repair (wczoraj pierwszy raz użyłam i jestem w szoku -szampon jest przeboski - włoski były cudownie śliskie), za tydzień chciałabym iśc do fryzjera żeby zrobił mi pasemka w kolorze odrostów tylko nie wiem o jaki kolor poprosić bo na tym moim blondzie to może sie wszystko wypłukać może któraś schodzila z takiego blondu do swoich włosków i może mi cos podpowie ?
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora