Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Proszę o pomoc przy wyborze makijazu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-21, 08:54   #6
Majeczka_76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Proszę o pomoc przy wyborze makijazu

Witam, i dziękuje pięnie za odzew
Jeśli chodzi o zdjęcie to postaram się coś dzisiaj w czasie dnia skombinować, a teraz odpowiadam na pytania:

1.Jak się opalasz- opalam się szybko i od razu na brązowo, jednak mam też dużą ilość pieprzyków więc od jakiś dwu lar wcale sie nie opalam

2.Kolor oczu- szaroniebieski z granatowymi obwódkami, tęczóeki nie sa jednolite raczej z plamkami, oprawa oczu nie jest ani jasna ani ciemna
powiedziałabym że taki ciepły brąz,

3.Piegi- jeśli mam to po słońcu raczej takie brązowawe

4.Cera- już prawie nie pamietam jak wygląda moja cera bez samoopalacza
ale wydaje mi się, że jest raczej jasna ale w kierunku ciepłego koloru np lekkiej brzoskwini

5.naturalny kolor włosów- ciemny popielaty blond, prawie wpadający w jasny brązowy. Pd słońca jaśniał na blond taki raczej ciepły, chociaż ogólne wrażenie było raczej mysie

6.kolor ust (naturalny oczywiście) - raczej jasny taki typowy dla słowianek - w sensie różowawy


7.W jakich kolorach czujesz się dobrze,a które źle podkreślają Twoja urodę?

tu jest problem bo kiedyś miałam blond wlosy ( bardzo jasny popielaty blond) i wtedy było mi ładnie w czarnym, ciemno czerwonym, kremowym, różowym takim jaśniutkim i - co dziwne - w pomarańczowym.
Teraz kiedy mam włosy ciepły brąz z prześwitami rudości.
pozdrawiam
Maja
Majeczka_76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując