Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomocy jak pozbyć się trądziku??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-27, 15:19   #19
natikaa
Przyczajenie
 
Avatar natikaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Pomocy jak pozbyć się trądziku??

Ja już prawie nic nie mam oprócz zaskórników na czole ale już mi schodzą
A to wszystko dlatego że stosuje moją kuracje :
1.Rano myje twarz żelem Care&Control oczyszczanie,potem przemywam lodowatą wodą by zamknąć pory i na koniec tonikiem z tej samej serii co żel
2.Później wklepuje odrbinke kremu nawilżającego w miejsca gdzie jest najbardziej sucha żeby nie było suchych skórek (nie smaruje całej twarzy bo to nic nie daje tylko tam gdzie potrzeba)
3.Następnie nakładam antybakteryjny krem tonujący np Under Twenty czy z Ziaji i dokładnie rozsmarowywuje. Pryszcze maskuje antybakteryjnym korektorem z Avonu i na koniec pudruje antybakteryjnym pudrem który nie zapycha porów
4.No i ide do szkoły i makijaż trzyma mi sie długo
5.Wracam ze szkoły i jak już nigdzie nie ide i go nie potrzebuje to zmywam go tym samym żelem co rano i znowu lodowata woda i tonik
6.Później robie sobię parówke i maseczke oczyszczającą np z drożdżami czy czymś i trzymam z 20 min a później zmywam i znowu zimna woda. Jak mam jakieś wypryski to daje maść cynkową żeby wysuszyć no i tyle.
7.Wieczorem znowu myje twarz tym samym żelem i lodowata woda i tonik. Później naparem z 2 torebek szałwi (wcześniej parze sobie w szklance szałwie i trzymam pod przykryciem!) przemywam całą twarz(ważne by najpierw przymywać miejsca z mniejszym trądzikiem a później z większym by nie zapaprać tego.Często płukamy wacik lub bierzemy nowy) przemywamy i bierzemy troche waty,zamaczamy w szałwi i rozkładamy na czole. I trzymamy 40 min. Dzięki temu zaskórniki będą mniej widoczne i płytsze. Dodatkowo czoło jest gładsze. Po 40 min ściągamy
8.Przed samym spaniem smaruje twarz kremem Care&Control z tej samej serii co żel i tonik.Jest nawilżający i skóra po nim jest gładka. Smaruje,czekam aż się wchłonie i smaruje całe czoło i miejsca z problemami Benzacne 10%! Gdy posmaruje wcześniej kremem to nie mam wysuszonej skóry.Ważne żeby spinać na noc włosy żeby nie zachodziły na twarz gdy mamy posmarowane Benzacne.
No i tak przygotowane idziemy ładnie spać i rano budzimy się ze skorupką na twarzy którą zmywamy tak jak w pkt 1. ;D

W weekend wgl się nie maluje i dobrze na tym wychodze ;D

Mam nadzieję że pomogłam bo ja już mam całkiem ładną cerę ^^
__________________
Uwielbiała kłaść się spać. Nie dlatego że mogła w końcu odpocząć, ale dlatego że w końcu mogła go zobaczyć. W swoich snach...
natikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując