Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-15, 22:36   #4865
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
albo, co gorsza, chorym psychicznie starszym panem tęskniącym za mamą!

aaaaaa, że to Ty niby.zaskoczyłam.... a ja lubie starszych panów tylko mamusi bym nie darowała. No ale jak na chwilę to może być





Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość

Ale moją własną?


Ej ej ale ja tylko żartowałam z tymi mężami hehe. Nie jestem aż tak konserwatywna czasem nawet flirtuję z mężem mojej przyjaciółki (np. TŻ mój na ich weselu trzymał wraz z kilkoma innymi facetami panią młodą w powietrzu tak "poziomo" i akurat za pupę padło mu trzymać... odkąd zauważyłam to na zdjęciu Pan Młody się śmieje, że on mnie też za pupę potrzyma i rachunki będą wyrównane ) fajne są takie sytuacje, dużo śmiechu i wiadomo, że nieszkodliwe wszystko tylko dla żartu

O pożarze nic nie słyszałam nie wiem gdzie ja się chowam... przecież czytam i oglądam wiadomości...
Nie, no w tym znaczeniu,że jak będziesz potrzebowała kontaktu z nia to sie załatwi zastępstwo. Może moja ekspresyjna też taka czasem nieprzemyślanie coś mówiąca to jedziemy do torunia, a jak by zapomnieć i odtęsknić, to.....

ale coś za TŻ nie będziesz tęsknic

ja też o pożarze słyszalam, bardzo przykre.... no i przykry obraz polaka w świecie
atoja jest offline Zgłoś do moderatora