Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-11, 15:07   #4219
201703061347
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 476
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Mam prośbę - czy mogłybyście mi pomóc zanalizować... mojego męża ?
Jakoś u kobiet łatwiej mi przychodzi ocena, bo można np. zapytać o pomadkę, ciuchy. Mężczyźni mają w tym temacie trudniej, często też noszą rzeczy, które lubią, a niekoniecznie im pasują .
Na pierwszy rzut oka: ciemny blondyn - z coraz większą ilością siwych włosów , szare oczy z kilkoma złotawymi akcentami, odcień skóry beżowy, neutralny. W dzieciństwie włosy jasny blond, które ściemniały, ciężko się opala na kolor... przykurzonego beżu ?

1. W jakich kolorach czuje się dobrze, a które źle podkreślają jego urodę?

Moim zdaniem jego najlepszym kolorem jest niebieski, średnio intensywny. Nie może nosić rzeczy bardzo intensywnych, ale bardzo rozmyte (pastelowe) odcienie też mu sie służą. Szary jest dobry, ale tu trzeba uważać na odcień, bo w niektórych szarościach robi się z niego Szary Człowiek od stóp do głów. Moim zdaniem czarny i biały odpada. Granatowy jest super, pomarańczowy do bani. W brązie ala gorzka czekolada jest ok, zieleń raczej letnie lub wiosenna, zimowe i jesienne raczej odpadają. A co do reszty kolorów to nie wiem, bo mąż ich nie uznaje .


2. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń?
Czerń to chyba w ogóle nie występuje w jego szafie, zamiennikiem jest antracytowy lub granatowy. Biały już lepiej, ale nie czysty, raczej złamana biel, może ecru?

3. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste?

Powiedziałabym, że średnie nasycenie kolorów jest najlepsze.


4. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?
Mam wrażenie, że tak, choć mam problem z odróżnianiem kolorów rozbielonych od zgaszonych .



5. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie?
Wydaje mi się, że są to kolory neutralne, nie widzę jednoznacznej tendencji. Uprzedzam, że mogę sie mylić.

6. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo
Raczej nie.

Jakieś pomysły?

Edytowane przez 201703061347
Czas edycji: 2016-05-11 o 15:11
201703061347 jest offline Zgłoś do moderatora