Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - mamusie listopad-grudzień 2011 cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-02, 15:19   #2842
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: mamusie listopad-grudzień 2011 cz.2

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Nika co w chuste, jak wieje? bo nie czaje.
ooo hehe mam nadzieje, ze bedziesz tak samo zadowolona jak ja

nooo jaja bedzie zbieral z ziemi tak mu nagadam i moralow wywale, ze przez niego dziecko w domu siedzi. A akurat mam dzis dzien na poklocenie sie z kims, sam sie napatowczyl
j
yyyyy? coś mi się pokiełbasiło.... ty KLUCZY nie masz a nie ze WÓZKA zakochana jestem chyba
chodizło mi ze w chustę zapakujesz dziecko i na spacer, hehehe jakbyś wózka niemiała.....

ciekawa jestem zakupu



Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
takie akceptuje chociaz jak mam parzyc herbatke to wole dac samej wody granulowane sa fajne bo gotowe w minutke.

Ela 7pobudek w nocy?
moj tez sie kreci sporo, pelzac jeszcze nie chce ale za to ciagle gada sobie pod nosem.

Przepis na kurczaka w 5smakach: http://www.wielkiezarcie.com/recipe2479.html
tyle, ze ja:
-zagescilam maka ziemniaczana
-dalam 2lyzeczki przyprawy w 5smakach
-dolalam sporo wody
-z 600g piersi zrobilam
- 1 paczka mieszanki chinskiej z biedry

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------


ja bym musiala z 2pietra skakac
ale otworzyc sie moge, bo mam przekrecany zamek od srodka ale nie zamkne mieszkania po wyjsciu
kocham mojego Tz, dobry z niego chlopak ale czasami zaluze ze poszlo mu we wzrost a nie rozum.
buhahahahaha

Cytat:
Napisane przez OlusiaS Pokaż wiadomość
Goldika ja mam akurat z Milupy,ale z Hippa tez sa.Jedynie na mojej jest napisane bezglutenowa,a na Hippie nie
thx
takie kupie


Olusia
mój śpi na boku ze mną lub na plecach z przekrzywioną głowa na boczku
współćzuję nerwów

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Bienioka nie uwierzysz ale ostatnio o tobie myslalam w kategorii mamus zaginionych

Baby zglupialyscie???????? My spacerek i obiad zaliczylismy a wy 3 strony
Prosze o skrot wiadomosci dnia bo mi jeden cycek z glodu wyje drggi pol lOzka zasikal i nie mam czasu na doczytywanie


myslę, ze dużo nie straciłaś hiehiehie
ogólnie się chwalimy co któa kupiła na wiosnę i na poprawę humoru przez pogodę
goldi idzie do fryzjera jutro a Baha nie miała jednorazowo mleka w cycochach a Ela jak zwykle piecze, gotuje,sprząta jak terminator a większosci z znas nie chce się ruszyc dupencji i posprzatac ;D (czytaj ja i gora) sasasasasa

Edytowane przez nikaa2
Czas edycji: 2012-04-02 o 15:20
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora