Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sloiczki kontra domowe jedzenie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-16, 18:24   #18
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Sloiczki kontra domowe jedzenie

Cytat:
Napisane przez maharet1092 Pokaż wiadomość
Mi to akurat taniej nie wychodzi.Mieszakm za granica i tu kawalek dobrego miesa z ekologicznej hodowli naprawde kosztuje sporo, a dziecku czego badz nie dam.Dziecku trzeba zblendowac tez, a kosz dobrego blendera to tyle co sloichki na miesiac.Mialam tanszy to nie dawal sobie rady ze zmieleniem papki.Wiec kwestia ekonomiczna mnie nie przekonuje.
to fakt

nie przesadzaj, zaraz blender nie musi byc jakis wypasiony, a tak czy siak przyda sie nie tylko dla dziecka, bynajmniej ja uzywam czesto.
Ja mam jakis reczny philipsa z promocji, działa juz 4 lata i naprawde go nie oszczedzam (blenduje surowe ziemniaki np.)

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Moja miała etap, że gdyby nie słoik to nie zjadłaby nic poza mlekiem. Uważam, że jedzenie domowe jest lepsze od słoikowego, ale to nie powód, żeby nazywać kogoś leniwą czy zła matką. Żeby nie gotować podwójnie to gotowałam zupę bez soli i pieprzu i doprawiałam na koniec jak odłożyłam część dla małej. Poza tym ograniczyłam sól co wyszło całej rodzinie na zdrowie.
tez tak pozniej robilam

Poczatkowo dawałam słoiki, potem sama gotowalam, bo uwazam, ze takie jedzenie jest lepsze i mi to sprawialo przyjemnosc po prostu. Sloiczki i jedzenie gotowe bralismy na wyjazdy.
Kazdy ma wybór i nie ma tu co osadzac.

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Zależy w jakim wieku jest dziecko.
Ja dawałam słoiki wymiennie z gotowanym jedzeniem. Po 8 miesiącu bunt papkowy i tyle kawałki.
Dla mnie słoiki są za bardzo zmiksowane, nie uczą gryzienia, są jednakowe w smaku i wyglądzie.
Pamiętam jak kupiłam Młodej jedzonko hipp po 15 czy 18 miesiącu (na wakacjach) i miazga straszna.
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442

Edytowane przez blonde_hair
Czas edycji: 2014-03-16 o 18:26
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując