Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Catrice
Wątek: Catrice
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-06, 18:26   #1234
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Byłam (dzięki Aniu za cynk o szafie )
Jest już nowa szafa, ale mega pusta. Było UB Kupiłam drugi puder - pierwszy zdobyłam dzięki Lexxie Uwielbiam go. Nie ma takich wielkich drobinek, tylko daje subtelny efekt, ja go kładę na policzki, ew pod łuk i w kąciki oczu. Na pewno dla mnie nie nadaje się na całą twarz. Oprócz tego capnęłam pędzelek i nowy podkład matujący (jest jasny! ). Test podkładu jutro.
Czaiłam się wcześniej na szminki, ale po przetestowaniu miałam wrażenie, że 1 jest za pomarańczowa, a 2 i 3 nie widać w ogóle u mnie na ustach (tylko połysk), więc odłożyłam. Cienie bardzo kiepsko napigmentowane, lakiery też bez szału.
W szafie nie ma kosmetyków standardowych w ogóle, jest tylko trochę nowości: podkłady matujące, w musie (ale tylko 2 kolory), kilka rodzajów tuszu, linerki w żelu, pędzelek do nich, nowe róże, trochę nowych pomadek (ale w większości brak testerów), lakiery nude. I tyle. Może na tygodniu podjadę, to będzie bardziej uzupełniona.
Dopiero co tydzień temu odkryłam szafę Catrice w Kanzas a oni już się w nową zaopatrzyli i jeszcze limitowankę sprowadzili
Tak się zastanawiam nad pudrem z UB i sama nie wiem czy jest mi rzeczywiście potrzebny Tak rzadko się ostatnio maluję a mam kilka rozświetlaczy...

telbuh dzisiaj tam byłaś? Dużo zostało z limitki?
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując