Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-06, 16:17   #1923
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Fakt trochę pachną, ja też nie lubię... ale one mnie rozbawiają strasznie
A do chomików?
szczerz mówiąc - ja tu nie widzę żadnego podobieństwa do czegokolwiek

Cytat:
Napisane przez tynkaa89 Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku! (tak, tak, refleks jest )

Yen mani z essiakiem i make a spectacle wymiotło! stylenomics z chinką ładny, ma coś w sobie, nudziakowe z kwiatkiem również ładne. po tej zmianie koloru essiak też ładny Cię zrobili z tym Atlantisem...:/ ale nudziakowy pocieszyciel całkiem spoko, pazurki śliczne.

Do poprzedniej części wypowiadać się już nie będę, wybaczcie, ale to już za dużo by było, jednak podczytywałam wszystko.
I wrzucam moje, wszystkie niestety już trochę sfatygowane (no oprócz jednych), bo nie miałam kiedy zdjęć robić, skórki w ostatnim mani masakra, fioletowe mi się nie podobały, mimo, że lubię ten lakier bardzo (na jednym skórki się świecą po zmywaczu z olejkiem), dwa tyg. je nosiłam, znaczy z modyfikacją flejkową, za bardzo pojechałam z czyszczeniem skórek w ostatnim, ogółem ostatnio nie był mój czas...:/ a i jedne to taka prawie jarzębinowa czerwień, no może ton dwa jaśniejsza, a drugie to już bardziej koral z szhimmerem jakby... zdjęć też ostatnio nie umiem robić. i nie lubię H&Co. O!
Dziękuję za miłe słowa

pazurki ładne, ale krótkie! obydwa lakiery mi się podobają
ja właśnie zrobiłam zamówienie, kupione, zapłacone... czekamy na paczuszkę z Amelką
Nie dziwię się, że się wkurzyłaś :/

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość

Ja tam w ogóle nie zorientowałam się, ze to zwierzęta
high five
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora