Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - UROSNĄĆ - co jeść? :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-27, 17:55   #4
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: UROSNĄĆ - co jeść? :)

Cytat:
Napisane przez Goshiek Pokaż wiadomość
Co jesc,aby urosnac nie wiem,ale skoro masz ciekawa twarz i chcesz sprobowac pracy w modelingu to moze zacznij od fotomodelingu.Tam wzrost jest sprawa drugoplanowa i najwazniejsza jest wlasnie twarz i fotogienicznosc ()
Podział na modeling i fotomodeling jest naciągany. Nikomu nie opłacało by się inwestować w modelki niższe - tylko do zdjęć, skoro te wysokie załatwiają i sesje zdjęciowe i wybiegi (tak nm -> polecam stronę www.forum.promodels.pl). Moga oczywiście o profesjonalnym modelingu, w pozowanie takie dla siebie można się bawić...

Eweelinaa - nie wiem co masz na myśli pisząc "ciekawa twarz", ale próbować nie zaszkodzi, mimo wzrostu... 16 lat - młodziutka jesteś... ciężko przewidzieć, czy urośniesz, ale Kate Moss też wybiegowego wzrostu nie ma Ale wtedy wymiary - idealne + twarz - nie tylko ciekawa, ale... wyjątkowa i... predyspozycje jeszcze - nie każda ładna dziewczyna, nawet jeśli ma ładą buzię i dobre wymiary modelką być może.

Żeby niebyło, że nie na temat piszę (w końcu forum dietetyka ) - Z tym co jeść niestety nie pomogę... nie wiem, czy jakimś konkretnym produktem można sprawić, czy tych kilka cm przybyło.
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując