Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kasia młoda duchem, a starsza metryką prowadzi mini-bloga!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-31, 09:46   #2
thefit
Raczkowanie
 
Avatar thefit
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 319
Dot.: Kasia młoda duchem, a starsza metryką prowadzi mini-bloga!

Teraz co nieco o produkcie (przyznam się bez bicia ,że skład i opis skopiowałam) jakim jest SHISEIDO ULTIMUNE


"Czym jest ULTIMUNE COMPLEX?

To opatentowane przez SHISEIDO połączenie trzech kluczowych składników: beta-glucanu, wody z róży bułgarskiej oraz składnika Aquainpool. Całość ma znacząco poprawiać możliwości skutecznego działania słabnących komórek oraz wspomagać utrzymanie optymalnego cyklu komórkowego. Aquainpool oraz woda z róży bułgarskiej odpowiadają za utrzymanie zdrowej warstwy rogowej oraz skóry właściwej."


Dla mnie rewolucją jest też fakt, że produkt jest przeznaczony dla każdego. Dla kobiet i mężczyzn. Dla 20-latki i dla 50-latki. Dla matki i córki. I taty też.

Skoro produkt taki wszechstronny i dla każdego to bardzo dobrze, że córka już ze mną nie mieszka, bo pewnie by jej się przykleiły rączki do mojego serum (Moja córka również należy do społeczności wizażu i chyba jeszcze bardziej niż ja lubi testować kosmetyki.)

Przyznam że zastanawiało mnie czy produkt który jest do wszystkiego (i dla wszystkich) nie będzie do niczego... Chociaż z drugiej strony już chyba dawno obalono mit ,że kosmetyki trzeba stosować do wieku. Uważam że kosmetyki powinny być dostosowane do potrzeb skóry, a nie tego ile lat mam w dowodzie.

W moim przypadku się to sprawdza i odkąd używam kremów dobrze nawilżających , a nie przeciwzmarszczkowych z super-technologiami rodem z filmów s-f moja skóra ma się lepiej, a i zmarszczki mniej widoczne



Przechodząc do składu niestety niewiele jestem w stanie odczytać (chociaż wiem że na wizażu na forum biochemicznym są czarodziejki, które by dały radę), ale wklejam bo wiem, że wiele z wizażanek lubi znać skład produktu.

Ooo! I właśnie coś mi przyszło na myśl... TO JEST WŁAŚNIE ŚWIADOMA PIELĘGNACJA ! Każda wizażanka, która uczestniczy w życiu forum, szuka kosmetyków w KWC, interesuje się tym który składnik jak działa na naszą skórę prowadzi świadomą pielęgnację (chociaż może nawet nieświadomie ).



Skład: Water, Alcohol Denat., Glycerin, Dimethicone, Butylene Glycol, PEG/PPG-17/4 Dimethyl Ether, Triethylhexanoin, Ammonium Arcyloyldimethlataurate/Betheneth-25 Methacrylate Crosspolymer, Phenoxyethanol, PEG-14M., Methylparaben, Tocopheryl Acetate, PEG/PPG-14/7 Dimethyl Ether, Rosa Damascena Flower Wather, Acrylates/C10-30 ALKYL ACRYLATE Crosspolymer, Fragrance, Disodium Edta, Pottasium Hydroxide, Silica, Isoceteth-10, Linalool, Ginko BilobaLeaf Extract, Geraniol, Citronellol, Sodium Carboxymethyl, Beta-Glucan, BTH, Thymus Serpillum Extract, Perilla Ocymoides Leaf Extract, Sodium Bicarbonate.
__________________
Jeśli chcesz znajdziesz sposób, jeśli nie znajdziesz powód


Edytowane przez thefit
Czas edycji: 2014-10-31 o 09:49
thefit jest offline Zgłoś do moderatora