Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-02, 21:54   #2749
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ale moim problemem nie jest świecenie - to stała cecha mojej cery. Moim problemem jest to, że filtry nie współpracują z żadnym pudrem matującym. Szukam pudru-niewidki, który pochłania tłustość, ale nie widać go w ogóle, nie podkreśla białości filtra, nie warzy się, nie ciastoli. Czegoś ultra-lekkiego. Chociaż zdaję sobie sprawę z tego, że osoby które potrafią nałożyć na filtr pełny make-up raczej mi dobrze nie doradzą, bo takiego problemu nie mają, inaczej by się nie malowały.

Najchętniej używałabym bibułek matujących i teraz conajmniej raz dziennie matuję twarz właśnie nimi, ale one matują kosztem zebrania warstwy tłuszczu, którą jest także filtr, a więc osłabiają jego działanie.
powiem ci tak ja nakładam pełny makijaż ale i tak się ciastolę, ale jakie mam inne wyjście jeżeli chce uzywac filtra a jednak mam jeszcze pare przebarwien?

ja tez ich uzywam ale własnie na wieczór jak wiem ze tan filtr wtedy i tak nie jest bardzo potrzebny


hmm a próbowałaś kieyds puder taki https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...der-sypki.html ?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora