Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-16, 20:07   #184
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
się porobiło już myślałam, że coś mnie ominęło nazwalało mi się roboty w piątunio

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

W D. w próbkach 2 szampony Collistara i nadal tubka Biotherm obstawiam, że niedługo będzie to prezent tygodniowy w D. do zakupu od 159zł
Termin ważności się kończy za 4 miesiące, musza się tego pozbyć
Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
O kurcze, ale cudoooo chcę to
ja też, szczególnie ten brązer mnie interesuje
Witam się i ja, ale gnacie do przodu
Dostałam dziś mini zamówienie maseczkę z D i byłam w ciężkim szoku jak je zobaczyłam, bo moje mini z wygladu to maxi xl, dostałam przesyłkę w ogromnym pudle w, którym spokojnie mogą się zmieścić dwie pary butów dodatkowo z 10 woreczków z powietrzem, pierwsza moja myśl, że chyba pomylili zamówienia i dostałam kogoś innego
Guerlain niespodziankę dostałam terracotte joli teint 1,5ml nawet się ciesze, bo nigdy jej nie testowałam choć wolałabym jakąś miniaturę, biotherm miniatura ma krótki termin ważności
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora