Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-17, 18:38   #1448
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No dobra kobitki, stało się. Gdańsk czapnął moją przesyłkę (Reese to te błyszczyki ). Nie było mnie w domu, zastałam awizo. A na nim jest zaznaczone, że jest do odbioru ten list zagraniczny i deklaracja celna. O co chodzi? Będę mogła tę przesyłkę odebrać jutro na poczcie po opłaceniu cła i wypełnieniu tej deklaracji, czy jak ? Miałyście tak może ?
OOOOOOO to masz pecha
Kurczę bo zawsze jak łapia to zostawiaja wezwanie do uzupłenienia tej deklaracji i trzeba im przesłać OC to jest polecone i dopiero UC odsyła. Mnie listonoszka zawsze zostawia nawet jak nas nie ma to rodzicom, a dziś mnie poprosiła zebym ojcu nr pesel zostawiła bo ona to tacha w te i wete. ale daj znać co i jak czy to juz po nowemu poczta to obsługuje:confu sed: Bo ja tez ja dzis pytałam jak to będzie i zrobiła rybke ze nic na ten temat jej nie wiadomo.....
albinek ja dzis byłam w sephorze obczaić meteorytki to rykłam czy mi ktos poradzi przyleciała i mnie nie przekonała ale i tak wiem ze sie bez nich obejdę - wyleczyłam sie

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2008-12-17 o 18:40
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora