Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MMowe plotki:)
Wątek: MMowe plotki:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-08, 07:53   #4808
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Hej lasencje. Zakwitne dzis w tej pracy, jak przyszlam to wyjsc nie potrafie... na szczescie dziecko mi pozwolilo na kompie pobuszowac

Odnosnie mojej rocznicy- mi nie o to chodzi zo On zapomnial bo wiem ze takie rzeczy sie zdarzaja. Tak jak napisalam wczesniej wiedziec ze sie ma rocznice 19 a wiedziec ze jest 19 to 2 rozne rzeczy.
Chodzi mi o to ze jak juz Mu przez tel przypominam to nawet jezeli juz na ten dzien co innego zaplanowal i glupio to odkrecac to mogl chociaz w drodze po mnie wejsc do kwiaciarni i jakiegos zdechlego kwiatka przyniesc, albo przyjsc i powiedziec 'no dobra dzis nam kolacja we dwoje nie wyjdyie ale odbijemy to sobie jutro' albo cos w ten desen.
A On po prostu przyszedl, slowem sie na ten temat nie odezwal a jak zapytalam co z nasza rocznica to stwierdzil ze sie czepiam, ze o co mi chodzi, jaki kwiatek w ogole, przeciez On jest taki zabiegany ze kwiaciarnia sie w Jego grafiku nie zmiescila (mowimy o czasie urlopu), ze skoro ja sie kwiatka domagam to On pyta co ja dla Niego mam? Przeciez ja tez mam sie starac a nie tylko On...
Teraz juz widzicie o co mi chodzi???
A dodam jeszcze jak z Nim pare dni pozniej gadalam na ten temat ze jest mi przykro ze tak zlal nasze swieto to stwierdzil ze wcale nie czuje sie winny...
Ja nie wiem, generalnie moj TZ jest ok i nie mam wiekszych powodow do narzekania, ale czasami jest takim palantem ze to az niemozliwe... Normalnie w takich chwilach mam ochote Go tak w du-pe kopnac zeby w locie z glodu zdechl...
hej Młodziaku
moze dzis odetchniesz
co do plci przeciwnej to takich momentow jest i u mnie troche wtedy ich rownym rzedem pod sciane i rozstrzelac !!!
a co tam poza tym?

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
A co tam u Ciebie, moje makijażowe guru? Jak noga?



Dziękuję, Emilko
Aż rosnę w oczach czytając tak miłe słowa
Ja też wiem, że uda mi się to co sobie zaplanowałam, tylko najwyżej z małym opóźnieniem. Ale magistrem z rachunkowości będę się kiedyś tytułować i koniec kropka
Na przyszłość będę jednak mądrzejsza i nie będę słuchać nikogo, kto będzie twierdził, że "tam na pewno nie ma egzaminów, to tylko zapis na stronie dla formalności" tylko złożę papiery na uczelnię, gdzie kandydaci przyjmowani są ze względu na średnią, bo tą akurat miałam niezłą.





Ktoś ma ochotę na kawkę? Akurat robię i chętnie się podzielę

Od wczoraj siedzę i zastanawiam się jak upchnąć w jednym tygodniu:
- studia zaoczne (zajęcia w piątki, soboty i niedziele): wciąż nie opuszcza mnie nadzieja, że się dostanę; widocznie jestem niepoprawną optymistką
- zajęcia z angielskiego
- zajęcia z hiszpańskiego
- zajęcia z tańca erotycznego/ tańca brzucha
- siłownię/ fitness
tak, żeby zostały mi jeszcze jakieś wolne popołudnia na spotkania ze znajomymi i rodziną czy zwyczajne poleniuchowanie przy dobrym filmie/ książce?

Eeee... Gdzie można złożyć podanie o wydłużenie doby...?
ja chce kawke ,ja

nie dziekuje i nie rumień sie,do tego jeszcze ,ze przezdolna to skromna
Kochana mysle,jak kazda tutaj i uwazam Cie za osobe,ktora nawet jesli z opoznieniem to dopnie swego,wiesz czego chcesz i dazysz w tym kierunku mimo wszystko ,uparcie i niezłomnie a to wazne bardzo,my na pewno wesprzemy Cie w tym

Grafik faktycznie napiety masz na maksa
pamietam,ze chodzilas na taniec brzucha ,ale nie erotyczny
cos sie tam nauczyla?moze nagraj cos i wrzuc nam filmik na zamknietym
tanczysz dla swego partnera czasami??
do tego te jezyki,basen ( relaks zasluzony) plus silownia
dasz rade
trzymam mocno kciuki za te studia zaoczne !!



witam tez reszte
cos malo ost piszecie
jak tam,co tam ?
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora