Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-03, 17:10   #1397
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez West__ Pokaż wiadomość
witam wszystkie blondyny i te które nimi chcą być ;DD
powiedzcie mi dokładnie co to za kolor?? i jak go uzyskać??
Miałam zawsze farbowane wlosy na czarno obecnie rozjaśniane chyba 3 razy nie mam jeszcze kolorku jaki chcialabym uzyskac a owy kolorek jaki mi się podoba jest na zdjęciu 1 , te zdjecia 2 i 3 są po 2 rozjasnianiach, a te co mam teraz sa niewiele jasniejsze ,wogole mam juz duze odrosty musze wybrac sie do fryzjera a chcialabym miec taki j kolor jak na 1 fot. Moze powinnam zmienic fryzjera bo ten mi mowi ze nie uzyskam takiego normalnie .
Co proponujecie specjalistki w tych sprawach??? Jakiego koloru uzyc z jakich farb?Na pewno pojde do fryzjera w najblizszym czasie tylko wlasnie slucham waszych porad moze poradzicie jakiegos z krk to juz maks o i tak dojechac daleko bym miała, ale moze jakies farby albo rozjasnianie, sama bawic sie w to moze nie zamierzam bo juz mi polowa wlosow wypadla a co dopiero jak sama zaczn sie bawic dlatego pozostaje chyba fryzjer , no chyba ze korac z was ma skuteczny sposob

Apropo tej laski ze zdjęcia, to ona tak często zmienia kolor, że ja to się w ogóle dziwię, że jeszcze jej się włosy na głowie trzymają.. Tak więc nie zdziwiłabym się gdyby te ciemniejsze końcówki nie były zwyczajnie pozostałością po czarnym który miała poprzednio.

A apropo koloru najłatwiej będzie jak wydrukujesz to zdjęcie i pokażesz fryzjerowi.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora