Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-06, 18:54   #2693
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
snowhitee
No kochana to wypompowałaś w tym roku mikołaja.
noo a to dopiero mikolajki

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziękuję Bunny, na razie stopuję,nie farbuję !!
A co do strzyżeń to ja też uwielbiam,podcinam mamie włosy,koleżankom ... ale męskie też lubię,zawsze obcinam TŻta,ale on to wymyśla więc trochę maszynką,a trochę nożyczkami



dzięki za odpowiedź może następnym razem faktycznie tą farbkę kupię a jak po niej włoski???



Dziękuję



Dzięki,a tego Serum Joanny to ja chyba nigdzie nie widziałam???
a ten wax nie przyciemnia włosów?? bo tam mi się coś obiło o uszy


Dziękuję Na razie nie ruszam moich włosków obiecuję,a nad tymi olejami jeszcze pomyślę



Kotka dziękuję za odpowiedzi


ja mam tak samo


Dziewczyny dziś byłam w naturze
Kupiłam
1. Podkład KOBO odcień 102 jak większośc z was
2. Szampon fioletowy z Joanny
3. Maskę do włosów Syos
4. Spray termoochronny Syos
(wszystkie ich produkty są za 9,99,tylko Spray kupiłam w Rossmanie,bo w Naturze nie było )

Snow pisałaś kiedyś,że w C&A są fajne staniki,chciałam dziś zobaczyć,a u mnie w ogóle nie ma dzialu z bielizna

Agatka,ale Ty masz czarne oczy

Aaa i oglądałam te palety z Loreala i te kolory wygladaja strasznie !! Na opakowaniu podobał mi się Viking,a na probniku to wygladal jak bardzo ciemny blond,tak samo Stockholm też jakoś dziwnie

zaraz wam wstawię zdjęcie moich loczusi,bo dziś z nudów sobie zrobiłam moją przedwojenna,niezniszczal ną lokówką

Dziewczyny to ten Vitapil??
Mogę ten zamówić??
http://allegro.pl/vitapil-z-biotyna-...352075105.html
Wloski po tym garnierze mialam bez zmian, nic nie narzekalam jak pamietam

A serum joanny szukaj w marketach typu carrefour,real, tesco, w drogeriach tych sieciowych to nie ma, chyba ze w jakichs malych prywatnych.

Spray ochronny Syossa mam i mi nie pasuje Wlosy sa po nim troche jak po lakierze, takie sztywne..

Tak dokladnie w moim C&A jest wielki dzial z bielizna i na jednej scianie same push-up'y widzialam nawet dzis bo kupowalam komplet, staniczek w rozmiarze 65C Ale ta miseczka byla dosc duza lepiej wygladalo 65B

To widze ze zakupy mikolajkowe wykonalas, bardzo dobrze

A probniki L'oreala sa tragiczne juz nie raz tu pisalysmy o tym To co wychodzi a co tam widac to dwie rozne bajki Na szczescie

To teraz pokazuj loczki
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora