Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-30, 20:12   #347
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
ZAŁAMANA
kochane jestem zła na włoski i na ta syoss kładłam bez podkładu
i zobacznie jak mi zrudział odrost,kurcze a juz miałam nadzieje ze uda mi sie sama farbką i nic z tego.Myśle czy nastepnym razem dac z 12%woda czy bedzie lepiej.Mam dośc zniszczone włoski podkład i farbka bedzie chyba jeszcze gorzej,zamówiłam kallos latte moze mi troszke odżyja ale jakoś mam doła.

Zmieniając temat i dziś i jutro nocka i wogóle jakos mam
mega nerwy,wszystko mnie denerwuje,jutro rodzinka sie zjedzie na imprezke w mojej miescinie wszyscy z kieckami piękne włoski od fryzjera a ja do pracy szlak mnie trafia .....brrrri jeszcze siostra blondi prosto od fryzjera mega kolor i wogóle zajefajnie uczesana.




kurcze na fotce nie widac ale sa rudawe
Madziu głowa do góry Ja różnicę widzę naprawdę minimalną

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Enchanted bardzo ładnie Ci wyszło, myślałam, że będzie buro a tu taki ładny świetlisty kolorek wklej zdjęcia w świetle dziennym jak dasz radę
Snow ale Ci szybko włoski też rosną i gratulację wygranej w aniołkach
Kedud86 bardzo ładny równy kolor, teraz zdecydowanie widzę, że lepiej Ci w jaśniejszych włoskach
Tlu bardzo naturalnie wyszło, fajne falki
Wasienka oż Ty już blondynka z powrotem! ale wydaje mi się, że w jeszcze ciut jaśniejszych włoskach było by Ci lepiej.
Rosetta ja robiłam tą nice 'n easy sb1 zdjęcia są w poprzednim wątku nawet Ci ja polecałam... a rozjaśniacz w sprayu to samo zło!
Agata różnica w kolorze u mnie na kompie minimalna, nie masz się co przejmować
a ja właśnie kończę jutro skrzypovitę i w sumie nie wiem czy pomogło :P brałam 2 opakowania. mam zapas kupiony perfectil triple active chyba w PL nie ma ale skład wygląda dość spoko tylko muszę sobie skrzyp dokupić w herbatce jak znajdę
a i muszę przyznać, ze dołączam do grona fanek absolut repair (właśnie sobie nałożyłam), super mam włoski po niej, i podobnie jak u Mysi prawię idealnie proste bez użycia prostownicy
Dzięki

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
nie przejmuj sie sylwestra to nie koniec swiata dla mnie to dziwne ze w pl ludzie az takie checy robia z tego kiecki fryzury bozeee jak za czasow wojny ja nawet nie odczuwam u siebie specjalnie ze jutro sylwki...wszystko na luzie nawet jeszcze ubrana niewiem jak bede
ja mam tak samo, nic nie wiem

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale sie wrobilam
Na Wizazu kilka dni temu był konkurs o paski Blendamed wybialające, trzeba było napisac coś o sobie, odpowiedzieć na kilka pytań, po co Ci paski itd. Mieli wybrać niektóre zgłoszenia.
Nawet nie czytałam co tam trzeba zrobic jak sie wygra, ale cos tam pisali że trzeba podzielić się spostrzeżeniami itd.
Ja dziś przychodze do domu a tu kurier przyniosl mi paski.
I teraz masakra, co tu robic
Pod Choinkę tez dostalam paski bo chciałam, te sa jakies inne, mają inne opakowanie.
Więc musz gdzieś zdawać z nich relacje czy jak co tu teraz robić
szczęściara

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Jezu dziewczyny a ja mam takiego nerwa
szukalam z TŻtem tego telefonu,stracilam ponad godzine
potem jezdzilam z nim godzine,zeby mi pomogl z zakupami
jeszcze musimy zalatwic dzisiaj ten duplikat karty, musze zrobic na jutro skrzydelka i szaszlyki,jeszcze isc na zakupy, zrobic TŻtowi zupe

normalnie zaraz mnie cos trafi jeszcze kolezanka do ktorej ide na Sylwestra pyta czy pojedziemy po fajerwerki
tez sie obudzila dzien wczesniej jakbym nie miala co robic
dziewczynki bez nerwów ze wszystkim zdążysz, na spokoj nie, w razie co TŻ będzie skrzydełka i szaszłyki robić

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Princeska spokojnie, telefon się znalazł?
Paski sie przydadzą

Dziewczyny dzwoniłam na infolinie Loreala

A ja mam dzis szczescie, dzwoniłam właśnie na infolinię Loraeala zapytać o te 9,13 Excela i Pani powiedziała że:

- Excell 10 sa całkowicie wycofywane
, bo nie sprawdzają się, panie nie kupuja tej farby, bo za krótki czas trzymania więc koniec z produkcją

- mają zapasy na magazynie więc mam szukac w małych drogeriach, jakichś prywatnych

- WYSLA MI ZA DARMO Excell 10 odcień 9,13 Pani sama zaproponowala, ale mam dziś farta

- Pani powiedziała, że 9,13 i 10,13 Excelka calkiem sie roznia bo 9,13 jest o wiele cieplejsza a 10,13 chlodna

- Pani powiedziała że identycznie wychodzi Garnier Color Naturals 9,13

- Zaproponowała mi Casting 1013 który MA WODĘ 7,5%. Mimo że na pudełku nie ma informacnji że rozjasnia kolor blond to nadaje się spokojnie do poziomi blondu 7

- W marcu ma być całkiem nowa linia farb Loreala, coś całkiem nowego, ale wszystkie beda na wodzie 6%

Tyle że ja nie znam zadnych małych drogerii w moim miescie

Mam nadzieję że niektórym przydadzą sie te informacje

rabbitka
wpisuje ale mi sie nie otwiera?
no to ekstra Panie nie kupują bo za krótki czas trzymania a mi to właśnie bardzo odpowiada Dziś byłąm w realnu i excell'ek pełno, były nawet 9,13 Mam obczajonych kilka drogerii niedaleko mnie z tymi farbami także w razie czego wiem gdzie szukać

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Dziękuję już wstawiam w świetle dziennym




I ja się do Was dołączam





ee to gratulacje wygrana na spontanie najlepsza
Ja bym też olała. Przecież możesz je użyć dopiero za pół roku, więc jak masz skomentować

Ty szczęściaro! jeszcze excellka za free to którą zrobisz? 10,13 czy 9,13?


OK, czas na foty. Takie byle jakie, bo miałam mało czasu przed pracą, więc szybciorem robiłam Na zdjęciach wyglądają troszke jaśniej.
Jeszcze raz umieszczam zdjecie farbki
Ślicznie i mega popielato

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ojej ja wróciłam z zakupów a tu taka cisza

Wydałam trochę pieniążka.. Jakby co to na Ciebie Agatko zgonie, że mnie zbałamuciłas i na zestaw namówiłaś

Kupiłam też Skandynawski na odrosty i Wbis Kopenhaga na długość
Jak mi jeszcze wyliczycie ile mam dolać wody by wyszło 3-4% to mogę farbować nawet dziś

Tylko nie wiem ile procent ma ta woda? Dzwoniłam na infolinię ale ona jest czynna do 17 :/ Zaraz poszukam, ale wydaje mi się, że ma 6% bo przecież to nie jest odcień rozjaśniający ?



EDIT:

No i nie wiem, na stronie znalazłam tylko, że ta farba rozjaśnia maxymalnie o 2 tony.. Czyli nie może miec więcej jak 6% ?

W każdym razie pudełeczko ma:
*Żel koloryzujący 60 ml
*Krem utleniający 60 ml


Swoją drogą co przy okazji znalazłam
http://spbhp.republika.pl/najlepsze,...rczy,300.shtml
i humorek lepszy od razu super farbuj farbuj A pamiętam jak ktoś dzwonił na infolinię pytać się o farby loreala i Pani powiedziała ,że z tych preference tylko Stockholm ma 9% a reszta 6%..

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
jestem ciekawa co wyjdzie z tą Martą
jutro musze obejrzec powtorke

farbowac czy nie farbowac?
miałaś farbować ze mną i z Agatką
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora